kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -74
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LC - Seniori -74
A007
62
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
55
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
A008
123
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A024
62
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN JOSIP ANIĆ, MEGA CENTAR
3. STANKO PROLOŠČIĆ, TERMINATOR
LK - Juniori -71
133
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R001
120
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
112
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
71
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
ROKO JURAS (PKREŠ4)
110
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
109
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R010
133
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
112
1
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R011
71
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
0
ROKO JURAS (PKREŠ4)
R012
110
2
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
R013
109
0
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R026
133
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
71
0
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
R027
110
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R039
133
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. MARKO JANKOVIĆ, TERMINATOR
3. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniori -75
73
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R004
54
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
31
3
VITO MRŠIĆ (AMENO)
R005
88
0
IVAN MLADINA (PAUCI)
52
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
R006
126
0
LUKA LEDENKO (MORNAR)
127
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R020
73
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
31
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
R021
52
1
DUJE KLEPO (TERMIN)
127
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
R036
73
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
127
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. VITO MRŠIĆ, AMENO
3. DUJE KLEPO, TERMINATOR