kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
Borac
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
LEONID
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -84
LK - Juniori -51
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -81
LK - Juniori -91
LK - Juniorke -56
LC - Seniori -84
A018
114
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
70
3
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LK - Juniori -51
R028
56
3
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
86
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PETAR MIRKO JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
R029
79
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
2
0
IAN PRISKIĆ (OFC)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. IAN PRISKIĆ, OFC
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
4
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R002
119
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
60
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R016
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
118
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R017
60
3
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
128
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R034
4
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
60
0
ANDRIJA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ANDRIJA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
LK - Juniori -67
64
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R003
111
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
89
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R018
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
107
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
R019
89
0
ANĐELO MLADINA (PAUCI)
6
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R035
64
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
6
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
3. ANĐELO MLADINA, PAUCI
LK - Juniori -71
133
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R001
120
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
112
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
71
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
ROKO JURAS (PKREŠ4)
110
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
109
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R010
133
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
112
1
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R011
71
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
90
0
ROKO JURAS (PKREŠ4)
R012
110
2
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
39
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
R013
109
0
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R026
133
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
71
0
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
R027
110
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R039
133
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
124
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. MARKO JANKOVIĆ, TERMINATOR
3. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniori -81
R007
132
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
MATEJ UVODIC (AMENO)
R008
37
0
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R022
131
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
32
0
MATEJ UVODIC (AMENO)
R023
57
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
134
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R037
131
1
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
57
2
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN BUZDOVAČIĆ, MORNAR
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
3. MATEJ UVODIC, AMENO
LK - Juniori -91
R030
105
2
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
85
1
IVO VULETIĆ (GATA)
Osvajači medalja
1. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -56
129
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
R009
137
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
142
0
LEONA MARIA JAREC (PITBUL)
130
NICOLE BULJAN (MORNAR)
58
NAOMI BREMEC (PITBUL)
R024
129
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
137
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
R025
130
3
NICOLE BULJAN (MORNAR)
58
0
NAOMI BREMEC (PITBUL)
R038
137
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
130
3
NICOLE BULJAN (MORNAR)
Osvajači medalja
1. NICOLE BULJAN, MORNAR
2. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. NAOMI BREMEC, PIT BULL, Split
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR