kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Ks) i LK (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište R1
Borilište R2
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -71
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -52
LK - Juniori -54
R2019
292
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
291
0
NOA BAIUTTI (IVNCG)
R2020
163
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
256
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
R2044
292
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
163
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Juniori -57
R2043
140
0
ANĐELKO LASIĆ (IMOTSKI)
94
3
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. ANĐELKO LASIĆ, IMOTSKI
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
5
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R2003
95
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
39
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
40
VALENTINO VIDEC (BUJE)
288
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
R2029
5
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
39
0
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
R2030
40
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
288
0
LUKA FARKAŠ (KOBRABJ)
R2049
5
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
40
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. VALENTINO VIDEC, BUJE
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. LUKA FARKAŠ, KOBRA, Bjelovar
LK - Juniori -71
41
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
R2002
178
0
ROKO JURAS (PKREŠ4)
15
3
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
301
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
293
LEART GASHI (AKOMSTI)
23
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
234
KRISTIAN DRAGULJIĆ (ZG)
22
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
215
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R2015
41
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
15
0
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
R2016
301
3
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
293
0
LEART GASHI (AKOMSTI)
R2017
23
2
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
234
1
KRISTIAN DRAGULJIĆ (ZG)
R2018
22
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
215
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R2041
41
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
301
0
PETAR DANOLIĆ (PITBUL)
R2042
23
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
22
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
R2055
41
2
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
22
1
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR DANOLIĆ, PIT BULL, Split
3. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
LK - Juniori -86
R2021
170
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
29
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
R2022
115
0
DAVID PERHARIĆ (OLDLION)
131
3
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
R2045
29
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
131
0
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. RAFAEL OJDANIĆ, MORNAR
3. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
3. DAVID PERHARIĆ, Old Lion
LK - Juniori -91
R2023
172
3
IVO VULETIĆ (GATA)
125
0
IVAN KOMADINA (SPORT L)
R2024
271
0
FILIP KOSTADINOVIĆ (KOBRABJ)
143
3
ANDREA CIRCOTA (KING)
R2046
172
0
IVO VULETIĆ (GATA)
143
3
ANDREA CIRCOTA (KING)
Osvajači medalja
1. ANDREA CIRCOTA, KING
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. FILIP KOSTADINOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN KOMADINA, SPORT LIFE
LK - Juniori +91
R2025
217
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
175
0
IVANO JURIĆ (PKREŠ4)
R2026
189
3
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
47
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R2047
217
3
TONI PEŠO (UNIRENT)
189
0
EDIB JAGODIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. TONI PEŠO, UNI RENT
2. EDIB JAGODIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVANO JURIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
LK - Juniorke -52
R2027
6
0
LEONA MARIA JAREC (PITBUL)
305
3
ZARA LERGA (PRETORI)
R2028
247
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
36
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
R2048
305
0
ZARA LERGA (PRETORI)
36
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. LEONA MARIA JAREC, PIT BULL, Split