kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Ks) i LK (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -56
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke +70
LK - Juniorke -52
R2027
6
0
LEONA MARIA JAREC (PITBUL)
305
3
ZARA LERGA (PRETORI)
R2028
247
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
36
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
R2048
305
0
ZARA LERGA (PRETORI)
36
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. LEONA MARIA JAREC, PIT BULL, Split
LK - Juniorke -56
R1010
213
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
72
3
LAURA LOKAS (DALMATI)
30
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
104
PETRA DODIK (ŠK)
7
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
R1037
72
3
LAURA LOKAS (DALMATI)
30
0
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
R1038
104
1
PETRA DODIK (ŠK)
7
2
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
R1053
72
1
LAURA LOKAS (DALMATI)
7
2
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MIRJANA MADUNIĆ, PIT BULL, Split
2. LAURA LOKAS, DALMATINO
3. PETRA DODIK, ŠKORPION
3. GABRIELA PAVLINUŠIĆ, KBK Kula
LK - Juniorke -60
R1018
105
2
ELA ROBELI (ŠK)
211
1
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
R1019
116
0
SARA MARTINOVIĆ (OLDLION)
134
3
NICOLE BULJAN (MORNAR)
R1043
105
1
ELA ROBELI (ŠK)
134
2
NICOLE BULJAN (MORNAR)
Medalists
1. NICOLE BULJAN, MORNAR
2. ELA ROBELI, ŠKORPION
3. SARA MARTINOVIĆ, Old Lion
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
LK - Juniorke -65
R1036
25
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
295
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. PETRA SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
LK - Juniorke +70
R1037
129
0
JOSIPA RADELJIĆ (MORNAR)
76
3
PETRA PERKOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, MEGA CENTAR
2. JOSIPA RADELJIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----