kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Ks) i LK (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -37
A033
187
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
239
0
VIKTORIA SKENDER (DUGIRAT)
191
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
A035
187
2
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
191
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
A036
240
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
277
0
LENA SMILOVIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LENA SMILOVIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
308
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
A037
154
0
LAURA KOVAČ (ZELG)
257
0
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
A039
308
3
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
154
0
LAURA KOVAČ (ZELG)
Medalists
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. LAURA KOVAČ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
57
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
A038
79
3
LANA BENČIĆ (ZELG)
268
0
PETRA LERGA (PRETORI)
A040
60
0
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
209
0
BEATA IVAS (HBD)
A041
261
0
EMA KALIGARI (MINOTAU)
59
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A042
57
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
79
0
LANA BENČIĆ (ZELG)
A043
60
0
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
59
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A045
57
0
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
59
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. FANI GALA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
3. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Starije kadetkinje -55
A044
78
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
223
3
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
164
NADJA UZELAC (KBK TD)
145
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
278
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
A046
223
0
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
164
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
A047
145
0
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
278
3
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
A049
164
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
278
0
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
3. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -60
230
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
A048
158
0
PAOLA IVANA MEDVED (SUŠAK)
119
3
NIKA CETINA (OMIŠALJ)
A050
230
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
119
0
NIKA CETINA (OMIŠALJ)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. NIKA CETINA, OMIŠALJ
3. PAOLA IVANA MEDVED, SUŠAK
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
A051
194
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
296
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
A052
297
3
KLARA BAREŠIĆ (VELEBIT)
210
0
ANGELA KARIN (HBD)
Medalists
1. KLARA BAREŠIĆ, VELEBIT
2. ANGELA KARIN, HBD
3. ----
3. ----