kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BUDOKAI LABIN
CROATIA
EXCALIBUR
FIGHTER
GLINA
JASTREB
KING
KUTINA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OMEGA
PLANET SPORT
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -89
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke +70
LC - Juniori -57
73
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A025
8
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
20
0
DIEGO ALDIN (MEGA.C.)
27
SIMON CURI (EXCALIB)
59
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A027
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
8
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A026
27
0
SIMON CURI (EXCALIB)
59
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
59
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
LC - Juniori -63
A023
86
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
1
MORIS TRBULIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
A021
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
39
0
PATRIK BERGER (ZG)
A022
26
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
55
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
A024
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
55
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
LC - Juniori -89
89
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A012
51
1
DEAN VIRAG (PLANET)
85
2
IVO VULETIĆ (GATA)
A014
89
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
85
0
IVO VULETIĆ (GATA)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniorke -60
71
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A004
54
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
34
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
A006
71
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
54
2
MARTINA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
LC - Juniorke +70
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
A001
53
0
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
63
3
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
A003
3
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
63
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. ----