kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
73
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A025
8
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
20
0
DIEGO ALDIN (MEGA.C.)
27
SIMON CURI (EXCALIB)
59
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A027
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
8
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A026
27
0
SIMON CURI (EXCALIB)
59
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A030
73
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
59
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. SIMON CURI, EXCALIBUR
LC - Juniori -63
A023
86
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
1
MORIS TRBULIN (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MORIS TRBULIN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
A021
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
39
0
PATRIK BERGER (ZG)
A022
26
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
55
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
A024
30
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
55
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
LC - Juniori -79
A016
79
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
69
0
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
A017
64
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
66
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A019
79
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
66
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
3. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Juniori -84
A013
35
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
93
0
LEON KOLARIĆ (LOŠINJ)
61
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
A015
35
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
61
3
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
Medalists
1. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
2. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. LEON KOLARIĆ, VIKTORIA
3. ----
LC - Juniori -89
89
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A012
51
1
DEAN VIRAG (PLANET)
85
2
IVO VULETIĆ (GATA)
A014
89
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
85
0
IVO VULETIĆ (GATA)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -94
A010
88
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
92
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
LC - Juniori +94
A009
97
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
19
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
33
NOEL PERKOVIĆ (ZELG)
A011
97
2
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
33
1
NOEL PERKOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. NOEL PERKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. LEO SENKIĆ, MEGA CENTAR
3. ----