kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Seniori -63
KL - Seniori -84
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -47
A001
183
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
122
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
204
VALENTINO VIDEC (BUJE)
A003
183
0
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
204
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Medalists
1. JOSIP ORLOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ----
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
A005
123
3
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
186
0
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
A006
101
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
A008
123
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. GABRIJEL DUGONJIĆ, MAWASHI
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. JAKOV TOPIĆ, PIT BULL, Split
KL - Stariji kadeti -63
A007
168
3
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
224
0
DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR)
104
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A009
168
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
A010
182
3
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A012
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
0
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
Medalists
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. ANTONIO VEČENAJ, PIT BULL, Split
3. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti -69
A011
78
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
56
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
A013
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
195
0
AUGUST MALEC (PITBUL)
A014
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
26
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A015
108
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
65
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A016
78
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
81
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
A017
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
65
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A019
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Stariji kadeti +69
A018
124
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
114
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
A020
29
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
179
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A021
208
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
A022
5
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
176
3
NEVIO ADILI (PITBUL)
A023
114
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
179
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A024
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
176
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
A027
114
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
KL - Starije kadetkinje -37
B002
218
0
KIRA CVETNIĆ (PITBUL)
64
3
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
Medalists
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. KIRA CVETNIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -42
1
EVA GAL (KBK)
B003
158
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
219
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
B005
1
3
EVA GAL (KBK)
219
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. LINDA ZAKONOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
A025
66
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
A026
171
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
7
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A028
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
7
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA TOMIĆ, AMENO
KL - Juniori -63
A029
165
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
116
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
MARKO MUJAN (PITBUL)
A030
164
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A031
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
A032
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A034
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
Medalists
1. IAN PRISKIĆ, OFC
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -63
B018
38
2
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
205
1
ROBERT REZO (PITBUL)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
207
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
B037
134
3
FRAN ADŽIĆ (OFC)
121
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
151
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
135
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B038
117
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
74
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
191
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B039
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
134
0
FRAN ADŽIĆ (OFC)
B040
151
1
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
2
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B041
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B042
117
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B043
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
37
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B044
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B046
207
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
191
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. SANEL HALAČEVIĆ, OFC
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
KL - Seniorke -60
B013
154
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
212
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA
2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
187
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
B014
46
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
185
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
B016
187
3
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
185
0
FILIPA MERČEP (LOTUS)
Medalists
1. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. MIRELA RADIĆ, GLINA
3. ----
KL - Seniorke -70
B015
68
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
162
0
LEA ANTUNOVIĆ (IMPACT)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. LEA ANTUNOVIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
B017
127
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
110
0
BRIGITA ŽAMARIJA (CRO)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. BRIGITA ŽAMARIJA, CROATIA
3. ----
3. ----