kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -89
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
KL - Juniori -89
201
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A048
83
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
75
3
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A050
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
196
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
220
MILE KIRIN (TIGAR)
A051
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
0
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A052
148
3
JOSIP BULJAN (AMENO)
220
0
MILE KIRIN (TIGAR)
A054
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. JOSIP BULJAN, AMENO
3. JOSIP DŽAL, UNI RENT
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
KL - Seniori -74
73
ANTE BUZOV (UNIRENT)
B028
107
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
92
0
DUJE RADMAN (DUGIRAT)
B030
147
2
ANTE MIKŠIĆ (AMENO)
194
1
LUKA DOMIĆ (ROVINJ)
12
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
B031
73
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
107
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
B032
147
0
ANTE MIKŠIĆ (AMENO)
12
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
B035
73
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
12
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. UROŠ PAJIĆ, KING
3. ANTE MIKŠIĆ, AMENO
KL - Seniori -84
207
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
B037
134
3
FRAN ADŽIĆ (OFC)
121
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
151
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
135
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B038
117
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
74
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
191
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B039
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
134
0
FRAN ADŽIĆ (OFC)
B040
151
1
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
2
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B041
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B042
117
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B043
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
37
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B044
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B046
207
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
191
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. SANEL HALAČEVIĆ, OFC
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
KL - Seniori +94
184
IVICA IVIĆ (ARMUS)
B051
31
0
MARIO KOVAČEC (ŠK)
167
3
ARDIT BERISHA (AMENO)
B052
85
0
DARJAN MARČIĆ (ZG)
143
3
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
190
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
B053
184
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
167
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
B054
143
2
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
190
1
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
B055
184
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
143
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. ARDIT BERISHA, AMENO
3. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI