kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -69
KL - Juniori -79
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -55
KL - Stariji kadeti -52
A002
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
61
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
27
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
A004
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
27
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
Medalists
1. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
A011
78
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
56
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
A013
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
195
0
AUGUST MALEC (PITBUL)
A014
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
26
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A015
108
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
65
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A016
78
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
81
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
A017
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
65
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A019
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Stariji kadeti +69
A018
124
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
114
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
A020
29
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
179
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A021
208
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
A022
5
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
176
3
NEVIO ADILI (PITBUL)
A023
114
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
179
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A024
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
176
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
A027
114
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
KL - Juniori -69
97
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A033
28
1
FRAN COLARIĆ (ŠK)
93
2
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A035
49
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
197
3
FRAN BISCAN (KBK)
13
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A036
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
93
0
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A037
197
0
FRAN BISCAN (KBK)
13
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A039
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
13
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. MARIN KRIŽANAC, DALMACIJA
3. FRAN BISCAN, LEGEND
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Seniori -89
76
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
B045
90
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
133
3
BLERIM ISMAILI (OFC)
99
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
32
VITO KOŠAR (ŠK)
B047
76
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
133
0
BLERIM ISMAILI (OFC)
B048
99
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
32
3
VITO KOŠAR (ŠK)
B050
133
0
BLERIM ISMAILI (OFC)
32
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. BLERIM ISMAILI, OFC
3. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. ----
KL - Seniori +94
184
IVICA IVIĆ (ARMUS)
B051
31
0
MARIO KOVAČEC (ŠK)
167
3
ARDIT BERISHA (AMENO)
B052
85
0
DARJAN MARČIĆ (ZG)
143
3
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
190
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
B053
184
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
167
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
B054
143
2
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
190
1
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
B055
184
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
143
0
MATEJ OVČARIK (SV. DUH)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. MATEJ OVČARIK, SVETI DUH
3. ARDIT BERISHA, AMENO
3. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
KL - Seniorke -55
B011
152
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
25
0
ANAMARIJA NOVAK (ŠK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. ANAMARIJA NOVAK, ŠKORPION
3. ----
3. ----