kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -70
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
LC - Juniorke -60
250
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A007
223
0
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
171
0
LEONARDA DEAK (BTI)
A008
1
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
249
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
255
LEONA BARTOLIN (NINJA)
A030
250
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
223
0
PAOLA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
A031
1
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
255
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
A045
250
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
255
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. PAOLA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
LC - Juniorke -70
248
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
A020
231
3
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
263
0
TEUTA BIŠĆAN (DOMSA)
A039
248
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
231
0
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. TEUTA BIŠĆAN, DOMSA
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
B030
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
7
0
LUKAS LEKO (SPARTAN)
B031
111
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
15
0
GLIEB STAROVOITOV (BORACPŽ)
B056
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
111
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKAS LEKO, SPARTAN GYM
3. GLIEB STAROVOITOV, Borac
KL - Stariji kadeti +69
252
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
B017
53
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
B018
209
0
MARIN UKAS (HBD)
142
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
273
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
B045
252
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
B046
209
2
MARIN UKAS (HBD)
273
1
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
B064
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
209
0
MARIN UKAS (HBD)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. MARIN UKAS, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Starije kadetkinje -60
B034
114
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
49
0
IVONA NOVAK (BORACPŽ)
B035
247
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
256
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
B058
114
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
247
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. IVONA NOVAK, Borac
KL - Starije kadetkinje -65
B054
246
0
KLARA BAREŠIĆ (VELEBIT)
270
3
PETRA SIMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. PETRA SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. KLARA BAREŠIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----