kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -60
K1 - Juniorke -65
K1 - Juniorke +70
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniorke -56
K1 - Juniori -67
79
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R1002
188
2
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
37
1
RONI PAVLOVIĆ (ZELG)
199
ANTE SKELIN (UNIRENT)
224
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
R1012
79
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
188
0
ROKO PRIBUDIĆ (MORNAR)
R1013
199
2
ANTE SKELIN (UNIRENT)
224
1
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
R1032
79
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
199
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. ANTE SKELIN, UNI RENT
3. ROKO PRIBUDIĆ, MORNAR
3. BORNA BRADARIĆ, PAUCI
K1 - Juniori -81
R1022
181
3
IVAN BUZDOVAČIĆ (MORNAR)
226
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. IVAN BUZDOVAČIĆ, MORNAR
2. JOSIP ČIKOTIĆ, TERMINATOR
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -86
R1023
76
0
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
187
3
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. RAFAEL OJDANIĆ, MORNAR
2. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -56
R1018
186
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
24
3
DORIS SUVAJAC (BUJE)
R1019
67
3
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
32
0
PETRA DODIK (ŠK)
R1035
24
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
67
3
MIRJANA MADUNIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MIRJANA MADUNIĆ, PIT BULL, Split
2. DORIS SUVAJAC, BUJE
3. PETRA DODIK, ŠKORPION
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
K1 - Juniorke -60
185
NICOLE BULJAN (MORNAR)
R1008
28
0
ELA ROBELI (ŠK)
101
3
LAURA LOKAS (DALMATI)
R1029
185
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
101
3
LAURA LOKAS (DALMATI)
Osvajači medalja
1. LAURA LOKAS, DALMATINO
2. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ELA ROBELI, ŠKORPION
3. ----
K1 - Juniorke -65
R1027
179
0
ANTONELA HABIJANEC (MORNAR)
218
3
LANA MAĐARIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. LANA MAĐARIĆ, HUS
2. ANTONELA HABIJANEC, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke +70
R1009
189
3
JOSIPA RADELJIĆ (MORNAR)
219
0
MIA IŠTUK (HUS-OS)
220
PAULA TOMAS (HUS-OS)
R1030
189
3
JOSIPA RADELJIĆ (MORNAR)
220
0
PAULA TOMAS (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. JOSIPA RADELJIĆ, MORNAR
2. PAULA TOMAS, HUS
3. MIA IŠTUK, HUS
3. ----
K1 - Seniori -75
95
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2007
183
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
85
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2008
176
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
52
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
94
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2024
95
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
85
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2025
176
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
94
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2039
85
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
94
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniori -81
83
RAUL SUNARA (AMENO)
R2001
141
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
20
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
190
FILIP ZOVKO (MORNAR)
39
NIKO MARTAN (ZELG)
61
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
84
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R2002
180
3
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
19
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
45
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2009
83
1
RAUL SUNARA (AMENO)
141
2
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
R2010
190
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
39
0
NIKO MARTAN (ZELG)
R2011
61
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
84
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R2012
180
0
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2026
141
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
190
3
FILIP ZOVKO (MORNAR)
R2027
61
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2040
190
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
45
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. FILIP ZOVKO, MORNAR
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
K1 - Seniorke -56
R2029
149
0
LEE LALIĆ (PITBUL)
184
3
ANĐELA PANDŽA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANĐELA PANDŽA, MORNAR
2. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----