kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke +70
KL - Starije kadetkinje -50
LC - Juniori -63
A002
221
0
IAN BENČAK (CRO)
238
3
VITO VRKIĆ (PRETORI)
A003
222
0
IVAN BRADARIĆ (PAUCI)
214
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A004
77
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
216
3
NOA JAKLIN (PLANET)
137
TOBIA NIKOLIĆ (MEGA.C.)
A024
238
0
VITO VRKIĆ (PRETORI)
214
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A025
216
3
NOA JAKLIN (PLANET)
137
0
TOBIA NIKOLIĆ (MEGA.C.)
A042
214
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
216
0
NOA JAKLIN (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. VITO VRKIĆ, PRETORIAN
3. TOBIA NIKOLIĆ, MEGA CENTAR
LC - Juniori -69
A005
143
2
MARKO MOUČKA (CRO)
211
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
193
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
138
GIOVANNI PISCHEDDA (MEGA.C.)
A026
143
3
MARKO MOUČKA (CRO)
193
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
A027
3
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
138
0
GIOVANNI PISCHEDDA (MEGA.C.)
A043
143
0
MARKO MOUČKA (CRO)
3
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. MARKO MOUČKA, CROATIA
3. GIOVANNI PISCHEDDA, MEGA CENTAR
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
LC - Juniorke -55
234
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A006
266
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
4
0
LUCIJA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
235
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
136
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
A028
234
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
4
0
LUCIJA DUNDOVIĆ (SUŠAK)
A029
235
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
136
0
TIA PAULINA SRIĆA (MEGA.C.)
A044
234
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
235
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. TIA PAULINA SRIĆA, MEGA CENTAR
3. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
LC - Juniorke +70
135
PETRA PERKOVIĆ (MEGA.C.)
A021
129
3
CHIARA RYTZ (BUZET)
150
0
MIA SOVILJ (SUŠAK)
A040
135
3
PETRA PERKOVIĆ (MEGA.C.)
129
0
CHIARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, MEGA CENTAR
2. CHIARA RYTZ, FIGHTER
3. MIA SOVILJ, SUŠAK
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
81
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
B002
151
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
262
3
MARTA ŠEBALJ (DOMSA)
134
PAOLA ŽIVKO (MEGA.C.)
195
KARMEN DUJMOVIĆ (AKOMSTI)
B003
243
3
NADJA UZELAC (KBK TD)
207
0
BEATA IVAS (HBD)
80
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
B004
236
1
PETRA LERGA (PRETORI)
34
2
LANA BENČIĆ (ZELG)
264
EVA GAL (DOMSA)
B024
81
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
262
0
MARTA ŠEBALJ (DOMSA)
B025
134
3
PAOLA ŽIVKO (MEGA.C.)
195
0
KARMEN DUJMOVIĆ (AKOMSTI)
B026
243
1
NADJA UZELAC (KBK TD)
80
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
B027
34
0
LANA BENČIĆ (ZELG)
264
3
EVA GAL (DOMSA)
B051
81
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
134
0
PAOLA ŽIVKO (MEGA.C.)
B052
80
0
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
264
3
EVA GAL (DOMSA)
B067
81
0
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
264
3
EVA GAL (DOMSA)
Medalists
1. EVA GAL, DOMSA
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA ŽIVKO, MEGA CENTAR