kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGON&SOKOL
FIGHTER
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -75
K1 - Seniorke -52
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -57
K1 - Seniori -63,5
272
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
R2013
175
0
PATRIK ĆIBARIĆ (LEONGYM)
21
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R2031
272
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
21
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. PATRIK ĆIBARIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -75
95
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2007
183
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
85
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2008
176
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
52
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
94
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2024
95
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
85
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2025
176
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
94
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2039
85
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
94
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniorke -52
102
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
R2018
174
0
PETRA PRANJIĆ (LEONGYM)
229
3
ANA SAMOŠĆANEC (LEONGYM)
R2035
102
3
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
229
0
ANA SAMOŠĆANEC (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. ANA SAMOŠĆANEC, LEON GYM
3. PETRA PRANJIĆ, LEON GYM
3. ----
KL - Stariji kadeti -37
B028
82
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
244
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
B029
177
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
164
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
B055
82
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
164
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. LEO NIKOLIĆ, PALESTRA
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -57
B006
178
0
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
240
3
MARINO NIŽIĆ (PRETORI)
B007
166
2
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
162
1
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
B008
275
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
230
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
B009
165
0
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
261
3
LUKA VREŠ (DOMSA)
B039
240
0
MARINO NIŽIĆ (PRETORI)
166
3
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
B040
230
1
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
261
2
LUKA VREŠ (DOMSA)
B061
166
3
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
261
0
LUKA VREŠ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. NIKO PETRANOVIĆ, MOSLAVAC
2. LUKA VREŠ, DOMSA
3. MARINO NIŽIĆ, PRETORIAN
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN