kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 Style (Jun, Sen) i LC (Jun) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
K1 STYLE - Juniori
K1 STYLE - Juniorke
K1 STYLE - Seniori
K1 STYLE - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
B028
82
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
244
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
B029
177
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
164
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
B055
82
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
164
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. LEO NIKOLIĆ, PALESTRA
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -42
B030
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
7
0
LUKAS LEKO (SPARTAN)
B031
111
3
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
15
0
GLIEB STAROVOITOV (BORACPŽ)
B056
251
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
111
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKAS LEKO, SPARTAN GYM
3. GLIEB STAROVOITOV, Borac
KL - Stariji kadeti -47
B005
202
3
MATEO ŠEGO (UNIRENT)
267
0
JAN HAMAČEK (DOMSA)
128
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
8
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
100
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
B037
202
1
MATEO ŠEGO (UNIRENT)
128
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
B038
8
0
DIEGO NUNEZ ABAZA (SPARTAN)
100
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
B060
128
2
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
100
1
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
Medalists
1. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
2. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
3. MATEO ŠEGO, UNI RENT
3. DIEGO NUNEZ ABAZA, SPARTAN GYM
KL - Stariji kadeti -52
B001
241
3
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
274
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
123
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
9
MARIJAN FAR (SPARTAN)
161
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
228
KARLO GVOZDENOVIĆ (TERMIN)
254
GABRIJEL LATIN (NINJA)
127
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
196
GABRIJEL BEOVIĆ (AKOMSTI)
B020
241
3
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
123
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
B021
9
3
MARIJAN FAR (SPARTAN)
161
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
B022
228
0
KARLO GVOZDENOVIĆ (TERMIN)
254
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
B023
127
3
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
196
0
GABRIJEL BEOVIĆ (AKOMSTI)
B049
241
1
DAVID NIŽIĆ (PRETORI)
9
2
MARIJAN FAR (SPARTAN)
B050
254
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
127
0
JAKOV BURAZIN (KUTINA)
B066
9
3
MARIJAN FAR (SPARTAN)
254
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Medalists
1. MARIJAN FAR, SPARTAN GYM
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. DAVID NIŽIĆ, PRETORIAN
3. JAKOV BURAZIN, KUTINA
KL - Stariji kadeti -57
B006
178
0
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
240
3
MARINO NIŽIĆ (PRETORI)
B007
166
2
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
162
1
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
B008
275
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
230
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
B009
165
0
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
261
3
LUKA VREŠ (DOMSA)
B039
240
0
MARINO NIŽIĆ (PRETORI)
166
3
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
B040
230
1
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
261
2
LUKA VREŠ (DOMSA)
B061
166
3
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
261
0
LUKA VREŠ (DOMSA)
Medalists
1. NIKO PETRANOVIĆ, MOSLAVAC
2. LUKA VREŠ, DOMSA
3. MARINO NIŽIĆ, PRETORIAN
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
KL - Stariji kadeti -63
B010
139
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
112
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
B011
25
3
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
158
0
GABRIEL KRLUK (PKREŠ4)
B012
125
0
DARIEN PASTULA (KUTINA)
51
3
SIMON RITOŠA (ZEUS)
B013
26
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
153
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
B041
139
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
25
0
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
B042
51
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
26
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
B062
139
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
26
0
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
KL - Stariji kadeti -69
B014
54
0
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
48
3
IVANO ĐEVLAN (BORACPŽ)
B015
96
0
MARIO MARTIĆ (SV. DUH)
86
3
NIKOLA BILIC (AMENO)
B016
113
0
KARLO PALISKA (BUDOL)
133
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
109
SYIATOSLAV SENCHYK (JASTREB)
B043
48
1
IVANO ĐEVLAN (BORACPŽ)
86
2
NIKOLA BILIC (AMENO)
B044
133
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
109
3
SYIATOSLAV SENCHYK (JASTREB)
B063
86
2
NIKOLA BILIC (AMENO)
109
1
SYIATOSLAV SENCHYK (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLA BILIC, AMENO
2. SYIATOSLAV SENCHYK, JASTREB
3. IVANO ĐEVLAN, Borac
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
KL - Stariji kadeti +69
252
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
B017
53
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
B018
209
0
MARIN UKAS (HBD)
142
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
273
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
B045
252
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
B046
209
2
MARIN UKAS (HBD)
273
1
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
B064
160
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
209
0
MARIN UKAS (HBD)
Medalists
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. MARIN UKAS, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac