kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -52
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
KL - Stariji kadeti -52
A006
159
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
82
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
116
DAVID KOMSIC (KING)
A008
160
0
IVANO SMETKO (TIGAR)
143
0
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
50
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
A009
82
3
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
116
0
DAVID KOMSIC (KING)
A010
160
0
IVANO SMETKO (TIGAR)
50
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
A012
82
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
50
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
2. PETAR MIRKO JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. IVANO SMETKO, TIGAR, Karlovac
3. DAVID KOMSIC, KING
K1 - Juniori -67
R1021
96
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
144
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
2. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
R1001
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
66
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
R1002
40
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
172
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1003
69
2
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
118
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
R1004
174
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
31
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1018
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
172
0
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1019
69
0
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
31
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1037
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
31
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
3. FRAN ČAKARIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Seniori -71
R2015
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
85
0
PATRIC JERKOVIĆ (TERMIN)
R2016
101
1
PETAR MUŠURA (AMENO)
2
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R2031
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
2
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIC JERKOVIĆ, TERMINATOR
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1 - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2003
86
0
FRANCO JERKOVIĆ (TERMIN)
138
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
98
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2020
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
138
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2021
98
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2034
1
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM