kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
K1 Style - Juniori
K1 Style - Juniorke
K1 Style - Seniori
K1 Style - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniori -54
R1005
140
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
21
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
97
LUKA TOMIĆ (AMENO)
R1028
140
0
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
97
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniori -60
R1020
93
0
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
23
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -63,5
73
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
R1006
42
0
IVAN ČELIKOVIĆ (BUSHIDO)
29
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R1029
73
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
29
1
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. IVAN ČELIKOVIĆ, BUSHIDO
3. ----
K1 - Juniori -67
R1021
96
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
144
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
2. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
R1001
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
66
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
R1002
40
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
172
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1003
69
2
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
118
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
R1004
174
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
31
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1018
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
172
0
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1019
69
0
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
31
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1037
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
31
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
3. FRAN ČAKARIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -75
R1007
61
3
DUJE KLEPO (TERMIN)
56
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
R1008
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
62
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
R1030
61
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. DUJE KLEPO, TERMINATOR
3. JOSIP ČIKOTIĆ, TERMINATOR
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
K1 - Juniori -81
R1009
120
0
MIHAEL MARTINAŠ (BORACPŽ)
169
3
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
68
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
R1031
169
3
RAFAEL OJDANIĆ (MORNAR)
68
0
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. RAFAEL OJDANIĆ, MORNAR
2. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
3. MIHAEL MARTINAŠ, Borac
3. ----
K1 - Juniori -86
R1010
41
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
71
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
R1011
107
0
DINO ZIDARIĆ (ZELG)
24
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
R1032
41
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
24
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. DINO ZIDARIĆ, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -91
72
VJEKO SESAR (BORACPŽ)
R1012
84
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
168
0
IVAN GAJČEVIĆ (HUS-OS)
R1033
72
0
VJEKO SESAR (BORACPŽ)
168
3
IVAN GAJČEVIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. IVAN GAJČEVIĆ, HUS
2. VJEKO SESAR, Borac
3. ----
3. ----
K1 - Juniori +91
R1013
170
3
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
59
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R1014
28
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
R1034
170
0
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
2. BRUNO CECIĆ- SULE, MORNAR
3. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR