kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti +69
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
KL - Stariji kadeti +69
A029
173
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
60
0
DINO MARAS (TERMIN)
A030
166
3
JURAJ RUPČIĆ PECNIK (HUS-OS)
112
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
A031
141
0
LEART GASHI (AKOMSTI)
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
157
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
A032
173
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
166
0
JURAJ RUPČIĆ PECNIK (HUS-OS)
A033
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
157
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
A035
173
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. IVAN PERETIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATE PEJKOVIĆ, MORNAR
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. JURAJ RUPČIĆ PECNIK, HUS
K1 - Juniori -71
R1001
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
66
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
R1002
40
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
172
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1003
69
2
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
118
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
R1004
174
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
31
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1018
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
172
0
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1019
69
0
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
31
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1037
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
31
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
3. FRAN ČAKARIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -75
R1007
61
3
DUJE KLEPO (TERMIN)
56
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
R1008
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
62
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
R1030
61
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Medalists
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. DUJE KLEPO, TERMINATOR
3. JOSIP ČIKOTIĆ, TERMINATOR
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
K1 - Juniori +91
R1013
170
3
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
59
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R1014
28
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
R1034
170
0
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
Medalists
1. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
2. BRUNO CECIĆ- SULE, MORNAR
3. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
K1 - Seniori -63,5
R2011
136
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
R2012
63
0
JURE VUKADIN (TERMIN)
139
3
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
R2029
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
139
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. JURE VUKADIN, TERMINATOR
K1 - Seniori -71
R2015
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
85
0
PATRIC JERKOVIĆ (TERMIN)
R2016
101
1
PETAR MUŠURA (AMENO)
2
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R2031
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
2
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIC JERKOVIĆ, TERMINATOR
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1 - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2003
86
0
FRANCO JERKOVIĆ (TERMIN)
138
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
98
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2020
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
138
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2021
98
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2034
1
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -81
87
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2001
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
55
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
80
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
15
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
MARIO UŽILA (KING)
R2002
88
1
JOSIP HANAK (SPARTAN)
164
2
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
RAUL SUNARA (AMENO)
R2006
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
R2007
80
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
3
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2008
15
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
0
MARIO UŽILA (KING)
R2009
164
1
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
2
RAUL SUNARA (AMENO)
R2026
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
67
0
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2027
15
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R2037
87
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. JAN GOJSALIĆ, TERMINATOR