kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -57
46
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
A011
103
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
76
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
A013
115
0
ROBERT JURIČAN (SPARTAN)
117
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
A014
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
74
0
DUJE RAVLIĆ (PITBUL)
A015
46
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
103
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
A016
117
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
A018
46
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Medalists
1. VALENTINO VIDEC, BUJE
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
KL - Stariji kadeti -63
151
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A017
111
0
SVEN IVIĆ (PITBUL)
36
3
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
8
RAUL LABINAC (KING)
161
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
152
JAKOV JOHA (TIGAR)
25
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
44
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
109
NIKOLA BILIC (AMENO)
A019
151
3
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
36
0
GABRIEL MARINOVIĆ (KULA )
A020
8
3
RAUL LABINAC (KING)
161
0
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
A021
152
0
JAKOV JOHA (TIGAR)
25
3
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
A022
44
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
109
0
NIKOLA BILIC (AMENO)
A023
151
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
8
3
RAUL LABINAC (KING)
A024
25
3
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
44
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
A027
8
0
RAUL LABINAC (KING)
25
3
MAURO OZRETIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MAURO OZRETIĆ, PIT BULL, Split
2. RAUL LABINAC, KING
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti -69
A025
155
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
128
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
A026
38
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
142
0
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
A028
155
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
38
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. TOMA KUJUNDŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
A029
173
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
60
0
DINO MARAS (TERMIN)
A030
166
3
JURAJ RUPČIĆ PECNIK (HUS-OS)
112
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
A031
141
0
LEART GASHI (AKOMSTI)
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
157
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
A032
173
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
166
0
JURAJ RUPČIĆ PECNIK (HUS-OS)
A033
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
157
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
A035
173
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
154
3
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. IVAN PERETIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATE PEJKOVIĆ, MORNAR
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. JURAJ RUPČIĆ PECNIK, HUS
KL - Starije kadetkinje -42
A036
18
3
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
179
0
KIRA CVETNIĆ (PITBUL)
Medalists
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. KIRA CVETNIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
A037
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
95
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
108
TARA ŠVERKO (ZELG)
A040
10
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
108
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. LINDA ZAKONOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
A046
100
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
126
3
ELENA ČVEK (NINJA)
A047
145
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
A049
126
0
ELENA ČVEK (NINJA)
78
3
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Medalists
1. TARA GAĆEŠA, KUTINA
2. ELENA ČVEK, NINJA
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
KL - Starije kadetkinje -65
A050
9
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
39
0
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. NIKOL ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -54
R1005
140
3
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
21
0
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
97
LUKA TOMIĆ (AMENO)
R1028
140
0
FRANKO ŠARIĆ (AKOMSTI)
97
3
LUKA TOMIĆ (AMENO)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, AMENO
2. FRANKO ŠARIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniori -60
R1020
93
0
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
23
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -63,5
73
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
R1006
42
0
IVAN ČELIKOVIĆ (BUSHIDO)
29
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R1029
73
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
29
1
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Medalists
1. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. IVAN ČELIKOVIĆ, BUSHIDO
3. ----
K1 - Juniori -67
R1021
96
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
144
0
ANDRIJAN ŠARONJA (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
2. ANDRIJAN ŠARONJA, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
R1001
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
66
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
R1002
40
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
172
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1003
69
2
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
118
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
R1004
174
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
31
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1018
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
172
0
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1019
69
0
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
31
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1037
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
31
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
3. FRAN ČAKARIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -86
R1010
41
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
71
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
R1011
107
0
DINO ZIDARIĆ (ZELG)
24
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
R1032
41
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
24
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. DINO ZIDARIĆ, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
K1 - Juniori -91
72
VJEKO SESAR (BORACPŽ)
R1012
84
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
168
0
IVAN GAJČEVIĆ (HUS-OS)
R1033
72
0
VJEKO SESAR (BORACPŽ)
168
3
IVAN GAJČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. IVAN GAJČEVIĆ, HUS
2. VJEKO SESAR, Borac
3. ----
3. ----
K1 - Juniori +91
R1013
170
3
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
59
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R1014
28
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
R1034
170
0
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
Medalists
1. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
2. BRUNO CECIĆ- SULE, MORNAR
3. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
K1 - Seniori -60
127
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
R2010
137
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
57
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
R2028
127
3
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
57
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUKA MIKLEČIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2011
136
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
R2012
63
0
JURE VUKADIN (TERMIN)
139
3
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
R2029
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
139
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. JURE VUKADIN, TERMINATOR
K1 - Seniori -67
R2013
19
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
105
0
ZVONIMIR MARIĆ (SPARTAN)
R2014
122
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
91
3
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R2030
19
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
91
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ZVONIMIR MARIĆ, SPARTAN GYM
3. MARKO KAMENJARIN, UNI RENT
K1 - Seniori -81
87
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2001
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
55
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
80
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
15
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
MARIO UŽILA (KING)
R2002
88
1
JOSIP HANAK (SPARTAN)
164
2
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
RAUL SUNARA (AMENO)
R2006
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
R2007
80
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
3
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2008
15
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
0
MARIO UŽILA (KING)
R2009
164
1
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
2
RAUL SUNARA (AMENO)
R2026
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
67
0
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2027
15
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R2037
87
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. JAN GOJSALIĆ, TERMINATOR
K1 - Seniori -91
33
IVAN BERTIĆ (ŠK)
R2005
16
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
124
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
17
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2024
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
16
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2025
17
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2036
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
121
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ŠKORPION
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniori +91
110
GORAN RELJIĆ (PITBUL)
R2017
89
0
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
163
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R2032
110
1
GORAN RELJIĆ (PITBUL)
163
2
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
Medalists
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. GORAN RELJIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R2018
20
0
LEE LALIĆ (PITBUL)
104
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
R2019
135
0
ANĐELA PANDŽA (MORNAR)
83
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
R2033
104
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
83
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, SPARTAN GYM
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
3. ANĐELA PANDŽA, MORNAR
K1 - Seniorke -65
R1016
149
0
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
58
3
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
R1017
52
0
TEA ŠOLIĆ (BORACPŽ)
75
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R1036
58
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
75
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. TEA ŠOLIĆ, Borac
3. FRANKA VOLAREVIĆ, LEON GYM
K1 - Seniorke +70
R1027
32
0
BRUNA MILINOVIĆ (ŠK)
13
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. BRUNA MILINOVIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----