kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen) i PF (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -51
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniorke -56
FC - Seniori -67
FC - Seniori -81
FC - Seniori -91
FC - Seniorke -65
FC - Juniori -51
R013
22
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
29
3
KARLO MARINOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. KARLO MARINOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Juniori -60
R015
28
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
194
0
LUKA PALM (VRSAR)
43
SIMON CURI (EXCALIB)
R045
28
3
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
43
0
SIMON CURI (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SIMON CURI, EXCALIBUR
3. LUKA PALM, VRSAR
3. ----
FC - Juniori -63,5
102
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R016
16
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
135
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R046
102
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
135
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IVAN MAHOVLIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
FC - Juniori -67
R001
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
38
0
TEO RAČAN (KOBRABJ)
154
ANTHONY KVESIĆ (KING)
152
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
142
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R022
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
154
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
R023
152
3
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
142
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
R051
39
3
FRAN LUKA ĐURIĆ (PITBUL)
152
0
ANTE KOVAČIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. FRAN LUKA ĐURIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTE KOVAČIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
FC - Juniori -71
82
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R002
14
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
141
0
MARKO ŠUĆUR (UNIRENT)
R003
15
3
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
8
0
LEON HADŽIĆ (MINOTAU)
69
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R024
82
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
14
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
R025
15
0
BRUNO BRKOVIĆ (PITBUL)
69
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R052
82
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
69
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
3. BRUNO BRKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -81
R034
25
3
MATEO RAVLIĆ (PITBUL)
176
0
RAFAEL PERIŠIN (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. MATEO RAVLIĆ, PIT BULL, Split
2. RAFAEL PERIŠIN, UNI RENT
3. ----
3. ----
FC - Juniori -86
R017
72
0
MARIN TAFRA (PITBUL)
48
3
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
R018
57
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
70
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
R047
48
3
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
57
0
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LEON DOMIĆ, BUDOKAI
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIN TAFRA, PIT BULL, Split
3. DOMAGOJ GORUPEC, ŠKORPION
FC - Juniorke -56
R037
97
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
34
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
2. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
2
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
R006
4
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
45
1
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R007
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
99
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
52
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R028
2
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
4
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
R029
23
3
ROBERT REZO (PITBUL)
52
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R054
2
1
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
FC - Seniori -81
47
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
R011
193
3
IVAN KULIĆ (PITBUL)
156
0
DORIJAN DEGEN (HUS-OS)
R012
32
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
53
0
DANIJEL CRNOJEVIĆ (KUTINA)
36
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R032
47
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
193
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R033
32
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
36
2
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R056
193
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
36
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN KULIĆ, PIT BULL, Split
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. ----
FC - Seniori -91
R041
67
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
35
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -65
56
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
R021
21
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
31
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R050
56
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
31
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. ----