kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen) i PF (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -75
FC - Juniorke -56
FC - Seniori -67
FC - Seniori -75
FC - Juniori -75
49
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R004
61
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
109
3
LUKA LEDENKO (MORNAR)
R005
19
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
60
3
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
59
DUJE KLEPO (TERMIN)
R026
49
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
109
0
LUKA LEDENKO (MORNAR)
R027
60
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
59
3
DUJE KLEPO (TERMIN)
R053
49
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
59
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. DUJE KLEPO, TERMINATOR
3. LUKA LEDENKO, MORNAR
3. MARKO JANKOVIĆ, TERMINATOR
FC - Juniorke -56
R037
97
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
34
3
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
Medalists
1. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
2. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
2
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
R006
4
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
45
1
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R007
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
99
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
52
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R028
2
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
4
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
R029
23
3
ROBERT REZO (PITBUL)
52
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R054
2
1
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
FC - Seniori -75
106
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R008
62
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
157
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
R009
100
1
FRAN PAPIĆ (CRO)
83
2
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R010
86
0
MARIO UŽILA (KING)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R030
106
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
157
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
R031
83
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R055
157
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR