kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen) i PF (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
FC - Seniori -60
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniori -60
R039
132
0
LORENO STANIČIĆ (ZG)
20
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. LORENO STANIČIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
2
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
R006
4
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
45
1
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R007
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
99
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
52
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R028
2
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
4
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
R029
23
3
ROBERT REZO (PITBUL)
52
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
R054
2
1
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
23
2
ROBERT REZO (PITBUL)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
FC - Seniori -71
80
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R019
13
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
84
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
R048
80
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
13
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. UROŠ PAJIĆ, KING
3. ----
FC - Seniori -75
106
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R008
62
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
157
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
R009
100
1
FRAN PAPIĆ (CRO)
83
2
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R010
86
0
MARIO UŽILA (KING)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R030
106
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
157
3
IVAN ČUMA (TGRBROD)
R031
83
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R055
157
0
IVAN ČUMA (TGRBROD)
79
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ČUMA, TIGAR BROD
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR
FC - Seniori -81
47
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
R011
193
3
IVAN KULIĆ (PITBUL)
156
0
DORIJAN DEGEN (HUS-OS)
R012
32
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
53
0
DANIJEL CRNOJEVIĆ (KUTINA)
36
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R032
47
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
193
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
R033
32
1
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
36
2
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R056
193
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
36
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN KULIĆ, PIT BULL, Split
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. ----
FC - Seniori -91
R041
67
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
35
3
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori +91
81
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
R020
71
0
EUGEN LALJAK (ŠK)
175
3
LUKA JURIĆ (KBK FF)
R049
81
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
175
0
LUKA JURIĆ (KBK FF)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. LUKA JURIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
3. EUGEN LALJAK, ŠKORPION
3. ----