kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO HRVATSKE - PF (J), LC (Ks), KL (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -57
B001
130
26
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
34
23
KRISTIJAN KATUŠIĆ (SUŠAK)
B002
53
5
ANDREAS HLAD (TIGAR)
250
8
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
B005
130
14
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
250
10
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, SUŠAK
3. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
PF - Juniori -63
B003
222
13
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
88
12
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
B004
89
10
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
51
12
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
B006
222
12
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
51
16
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
PF - Juniori -69
B007
49
16
BASARA ROBERT (TIGAR)
148
12
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniori -74
248
ROKO ŠARE (VELEBIT)
B008
82
21
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
33
12
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
B010
248
30
ROKO ŠARE (VELEBIT)
82
27
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Juniori -79
B009
163
1
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
52
11
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
178
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
B011
52
15
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
178
14
JAKOV ILIČIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. JAKOV ILIČIĆ, MAWASHI
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----