kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - PF (J), LC (Ks), KL (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
CROATIA, Zadar
DALMACIJA
DRAGA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KLOŠTAR IVANIĆ
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -55
LC - Stariji kadeti -52
A032
254
0
PETAR RIMAC (KBK)
206
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
114
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
25
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
168
LEO BRČINA (DUGIRAT)
123
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
224
FRAN PEČEK (KUTINA)
37
ADAM HERCOG (SUŠAK)
104
LUKAS ŠEKRST (KBK)
A034
206
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
114
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
A035
25
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
168
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
A036
123
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
224
3
FRAN PEČEK (KUTINA)
A037
37
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
104
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
A038
114
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
25
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
A039
224
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
37
3
ADAM HERCOG (SUŠAK)
A041
25
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
37
0
ADAM HERCOG (SUŠAK)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. ADAM HERCOG, SUŠAK
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. FRAN PEČEK, KUTINA
LC - Starije kadetkinje +65
47
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
A018
122
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
3
0
MAJA GMAZ (SUŠAK)
107
ANA PALADA (TROGIR)
243
ANITA ŠANTOR (BTI)
A020
47
3
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
122
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
A021
107
0
ANA PALADA (TROGIR)
243
3
ANITA ŠANTOR (BTI)
A023
47
3
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
243
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ANA PALADA, TROGIR
KL - Juniori -57
21
IVAN SOVEC (ZMAJ)
C009
150
0
MAURO NOVAK-MILJKOVIĆ (LEONGYM)
70
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
C010
154
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
68
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
C011
41
0
JURE MATKOVIĆ (TERMIN)
26
3
ANTONIO PEKČEC (IVNCG)
C012
21
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
70
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
C013
154
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
26
0
ANTONIO PEKČEC (IVNCG)
C015
21
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
154
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ANTONIO PEKČEC, IVANIĆ GRAD
KL - Juniori -63
227
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
C014
92
0
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
78
3
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
C016
232
3
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
67
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
C017
132
0
ANTONIO ANTUNOVIĆ (TGRBROD)
119
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
C018
227
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
78
3
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
C019
232
2
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
119
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
C021
78
0
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
232
3
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
Medalists
1. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
2. MARKO KRIZMANIĆ, CROATIA
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
KL - Juniori -69
C020
16
0
MARKO VRBANEC (ZMAJ)
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
226
MARTIN MALEZ (MLADOST)
C022
207
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
149
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
66
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
C023
223
3
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
71
0
LEON MALOSEJA (ARMUS)
77
FRAN PAPIĆ (CRO)
155
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
40
NINO TOPIĆ (TERMIN)
C024
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
226
0
MARTIN MALEZ (MLADOST)
C025
149
2
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
66
1
MATEJ MLINARIĆ (ARMUS)
C026
223
0
NEVEN ŠESTAK (MLADOST)
77
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
C027
155
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
40
0
NINO TOPIĆ (TERMIN)
C028
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
149
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
C029
77
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
155
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
C031
56
3
BASARA ROBERT (TIGAR)
77
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
Medalists
1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
KL - Seniori -74
B042
54
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
110
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
B044
69
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
164
0
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
B045
73
0
DEAN BAIUTTI (CRO)
215
0
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
209
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
B046
54
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
69
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
B047
215
0
MARINO PRANJIĆ (MLADOST)
209
3
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
B050
54
2
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
209
1
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. DARIO VUGDELIJA, TITAN GYM
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MARINO PRANJIĆ, MLADOST
KL - Seniorke -55
189
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
C051
72
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
231
0
ANA VIGNJEVIC (MEGA.C.)
87
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
11
ANTONELA HREN (ZMAJ)
C053
189
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
72
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
C052
87
3
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
11
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
C055
72
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
87
3
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (PITBZG)
Medalists
1. ANA MARIJA MALEŠEVIĆ, PIT BULL, Zagreb
2. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. NIKOLINA JERTEC, MLADOST