kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRVENSTVO HRVATSKE - PF (J), LC (Ks), KL (J, S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -42
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
A001
142
3
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
103
0
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
A004
6
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
142
0
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. JOSIPA TERZIĆ, LEGEND
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
A002
102
0
MARTA SVJETLIČIĆ (KBK)
1
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
A003
217
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
4
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
A005
1
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
217
2
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
3. MARTA SVJETLIČIĆ, LEGEND
LC - Starije kadetkinje -55
A006
143
3
MATEA PETOHLEB (PLANET)
7
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
A007
2
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
152
0
ANĐELA BUŠIĆ (DUGIRAT)
A009
143
1
MATEA PETOHLEB (PLANET)
2
2
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MATEA MILIŠA, SUŠAK
2. MATEA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. ANĐELA BUŠIĆ, DALMACIJA
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -60
A008
198
3
JELENA UGRINA (MARJAN)
188
0
LIDIJA ILEKOVIĆ (MLADOST)
A010
145
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
131
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
A011
199
0
VANNA HULJEV (MARJAN)
141
3
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
159
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
A012
198
0
JELENA UGRINA (MARJAN)
131
3
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
A013
141
1
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
159
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
A015
131
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
159
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
3. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. JELENA UGRINA, MARJAN 1975
LC - Starije kadetkinje -65
171
KATARINA MIJAT (HBD)
A014
197
0
IRINA VUGRINEC (MLADOST)
126
3
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
233
MONIKA TURŠČAK (MLADOST)
5
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
A016
171
2
KATARINA MIJAT (HBD)
126
1
NATALI BROZOVIC (KVARNER)
A017
233
0
MONIKA TURŠČAK (MLADOST)
5
3
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
A019
171
3
KATARINA MIJAT (HBD)
5
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KATARINA MIJAT, HBD
2. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. NATALI BROZOVIC, KVARNER
3. MONIKA TURŠČAK, MLADOST
LC - Starije kadetkinje +65
47
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
A018
122
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
3
0
MAJA GMAZ (SUŠAK)
107
ANA PALADA (TROGIR)
243
ANITA ŠANTOR (BTI)
A020
47
3
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
122
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
A021
107
0
ANA PALADA (TROGIR)
243
3
ANITA ŠANTOR (BTI)
A023
47
3
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
243
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. ANITA ŠANTOR, BTI
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ANA PALADA, TROGIR