kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - PF (J), LC (Ks), KL (J, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Juniorke -50
93
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
84
LORENA POŽEGA (TGRSL)
219
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
B012
85
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
139
9
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
B013
93
10
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
84
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
B014
219
11
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
139
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
B016
93
13
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
219
6
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
PF - Juniorke -55
94
PETRA LONČAR (TIGAR)
30
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
179
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
B015
216
11
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
166
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
B017
94
10
PETRA LONČAR (TIGAR)
30
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
B018
179
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
216
2
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
B020
94
12
PETRA LONČAR (TIGAR)
179
7
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Medulin
3. KLARA ERLIĆ, POLAČA
PF - Juniorke -60
B019
144
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
160
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
B021
95
11
PETRA MISKIĆ (TIGAR)
183
12
KARMEN GALAC (VELEBIT)
B022
246
14
LARA DESPOT (TIGAR)
117
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
B023
97
0
LAURA RODMAN (TIGAR)
32
10
ANA ALABER (LAV)
B024
160
8
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
183
11
KARMEN GALAC (VELEBIT)
B025
117
8
KATA ŠARE (VELEBIT)
32
9
ANA ALABER (LAV)
B028
183
1
KARMEN GALAC (VELEBIT)
32
3
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. KATA ŠARE, VELEBIT
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -65
B026
96
9
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
184
1
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
B027
176
16
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
213
12
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
B029
96
13
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
176
17
ANĐELA STANIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
PF - Juniorke -70
180
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
B030
202
20
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
185
22
MARTINA GENDA (VELEBIT)
B032
180
15
NIKOLINA ĆATLAK (MAWASHI)
185
5
MARTINA GENDA (VELEBIT)
Medalists
1. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
2. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Juniorke +70
48
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
182
MARA IKIĆ (DRAGA)
B031
140
3
ANA CESAREC (KRAPINA)
220
14
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
245
ANITA ŠANTOR (BTI)
B033
48
12
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
182
2
MARA IKIĆ (DRAGA)
B034
220
11
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
245
0
ANITA ŠANTOR (BTI)
B036
48
6
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
220
9
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, POLAČA
2. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. MARA IKIĆ, DRAGA