kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske LK-J, PF-Ks, LC-S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniori -57
2001
35
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
154
3
TOMISLAV RADOŠEVIĆ (HUS-OS)
205
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
2004
154
0
TOMISLAV RADOŠEVIĆ (HUS-OS)
205
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. TOMISLAV RADOŠEVIĆ, HUS
3. ALVIN GLAVIĆ, FIGHTER
3. ----
LC - Seniori -63
65
ERVIN KARAMAN (PLANET)
2002
108
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
189
0
PAOLO FRANKO (KVARNER)
45
IVAN SOVEC (ZMAJ)
221
IVAN HORVAT (MLADOST)
2005
65
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
108
0
VILSON KUQI (MEGA.C.)
2003
45
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
221
0
IVAN HORVAT (MLADOST)
2008
65
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
45
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. VILSON KUQI, MEGA CENTAR
3. IVAN HORVAT, MLADOST
LC - Seniori -69
101
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
2006
175
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
59
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
103
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
141
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
2009
101
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
59
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
2007
103
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
141
3
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
2012
101
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
141
0
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Seniori -74
79
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
2010
180
0
ROBERTO KMET (KRŠAN)
197
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
211
ROBERT BASARA (ZG)
46
DANIEL CAR (ZMAJ)
181
MARKO BOLJAT (LOTUS)
82
ANTE BUZOV (UNIRENT)
177
ARMANDO VALE (KRŠAN)
14
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2013
79
0
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
197
3
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
2011
211
3
ROBERT BASARA (ZG)
46
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
2014
181
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
82
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2015
177
0
ARMANDO VALE (KRŠAN)
14
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2016
197
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
211
3
ROBERT BASARA (ZG)
2017
181
0
MARKO BOLJAT (LOTUS)
14
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2020
211
0
ROBERT BASARA (ZG)
14
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. ROBERT BASARA, ZAGREB
3. MARKO BOLJAT, LOTUS
3. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
LC - Seniori -79
199
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
2018
32
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
158
3
LUKA JEVNIK (DRAGA)
2019
203
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
176
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
2021
56
0
RENE MIŠ MEŠIĆ (MALINSK)
49
0
TOMISLAV KNJEŽEVIĆ (ZELG)
2022
199
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
158
0
LUKA JEVNIK (DRAGA)
2023
176
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
56
0
RENE MIŠ MEŠIĆ (MALINSK)
2026
199
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
176
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. LUKA JEVNIK, DRAGA
3. RENE MIŠ MEŠIĆ, MALINSKA
LC - Seniori -84
78
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
2024
156
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
100
3
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
209
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
157
MATEJ PAVLOVIĆ (HUS-OS)
2027
78
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
100
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
2025
209
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
157
0
MATEJ PAVLOVIĆ (HUS-OS)
2030
78
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
209
0
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
Medalists
1. ANDREJ GUDAC, SUŠAK
2. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEJ PAVLOVIĆ, HUS
LC - Seniori -89
2028
126
3
JURE DRLJE (MAWASHI)
190
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
2029
83
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
172
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
2032
126
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
172
3
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
Medalists
1. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
2. JURE DRLJE, MAWASHI
3. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. MARTIN SMOLIĆ, KVARNER
LC - Seniori -94
2031
161
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
229
3
IVAN BARIĆ (OFC)
159
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
2034
229
0
IVAN BARIĆ (OFC)
159
3
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
2. IVAN BARIĆ, OFC
3. DENIS IVOŠ, HUS
3. ----
LC - Seniori +94
11
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
2033
89
0
ELVIS ŠAKANOVIĆ (PRIME)
110
0
DARIO BARIC (MEGA.C.)
2035
10
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
171
0
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
213
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
2036
11
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
110
0
DARIO BARIC (MEGA.C.)
2037
10
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
213
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
2040
11
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
213
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DARIO BARIC, MEGA CENTAR
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC