kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske K1-S,LC-J, KL-Ks
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K-1 - Seniori -57
K-1 - Seniori -60
K-1 - Seniori -63,5
K-1 - Seniori -67
K-1 - Seniori -71
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniori -86
K-1 - Seniori -91
K-1 - Seniori +91
K-1 - Seniori -57
RING033
100
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
158
0
TOMISLAV RADOŠEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ----
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -60
RING012
69
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
147
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
165
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
RING035
147
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
165
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
3. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. ----
K-1 - Seniori -63,5
RING013
76
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
3
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
72
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING036
76
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
72
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -67
RING001
117
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
25
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
46
SILVIJE KEBET (ŠK)
11
DINO TAĆI (AMENO)
77
MATE BATUR (PITBUL)
RING021
25
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
46
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
RING022
11
3
DINO TAĆI (AMENO)
77
0
MATE BATUR (PITBUL)
RING041
25
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
11
3
DINO TAĆI (AMENO)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. MATE BATUR, PIT BULL, Split
3. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
K-1 - Seniori -71
RING002
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
107
0
ALBAN MORINA (CRO)
12
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING003
130
0
IVE KOKIC (PRETORI)
208
3
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
106
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
RING023
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
12
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING024
208
0
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
106
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
RING042
220
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
106
0
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
3. MARIO KATIĆ, AMENO
3. LEONHARD ŠARIĆ, SVETI KRŠEVAN
K-1 - Seniori -75
RING004
78
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
166
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
177
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
RING005
202
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
1
0
NIKOLA BOŽIĆ (OFC)
99
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING025
166
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
177
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
RING026
202
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
99
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING043
166
1
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
99
2
HRVOJE MESEK (ARMUS)
Medalists
1. HRVOJE MESEK, ARMUS
2. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
3. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
K-1 - Seniori -81
RING006
148
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
182
3
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
RING007
142
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING008
82
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING027
182
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
98
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING028
206
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
134
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
RING044
98
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
206
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. MARKO LUKAČIĆ, PRETORIAN
K-1 - Seniori -86
RING009
205
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
71
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
135
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
RING010
84
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
14
0
DINO ALFIREVIĆ (AMENO)
81
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING029
205
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
135
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
RING030
84
0
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
81
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING045
205
0
MARIN ROSO (SV. DUH)
81
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
2. MARIN ROSO, SVETI DUH
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
K-1 - Seniori -91
RING011
26
0
MARKO MARTINJAK (ZG)
108
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
16
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
215
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
201
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
RING031
108
0
LEO PAVIČIĆ (CRO)
16
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
RING032
215
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
201
3
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
RING046
16
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
201
0
ANTO ŠIRIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANTO ŠIRIĆ, SVETI DUH
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA
3. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori +91
RING014
170
3
ANTE VERUNICA (FACTORY)
157
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
RING015
96
3
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
213
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (AMENO)
RING037
170
3
ANTE VERUNICA (FACTORY)
96
0
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ANTE VERUNICA, FIGHT FACTORY
2. DINO BELOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----