kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRVENSTVO HRVATSKE - Full Contact, Kick Light
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area RING
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -91
FC - Juniori +91
FC - Juniorke -48
FC - Juniorke -60
FC - Juniorke -65
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke +70
FC - Juniori -57
RING039
82
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
55
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. ----
3. ----
3. ----
FC - Juniori -60
RING040
57
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
24
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. ----
FC - Juniori -67
135
JOZO STUPALO (MORNAR)
RING001
29
0
HRVOJE SIKAVICA (PITBUL)
26
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
39
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
RING002
27
0
LUKA PETRIČEVIĆ (PITBUL)
89
3
ZVONE VRKIC (MORNAR)
RING029
135
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
26
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
RING030
39
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
89
0
ZVONE VRKIC (MORNAR)
RING058
26
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
89
0
ZVONE VRKIC (MORNAR)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. ZVONE VRKIC, MORNAR
3. JOZO STUPALO, MORNAR
3. ----
FC - Juniori -71
21
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING003
44
0
TOMISLAV NIKOLIC (AS)
137
3
LEO ODAK (MORNAR)
101
LUKA ČAČIĆ (KING)
RING004
70
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
32
0
ROBERTO BRAJKOVIĆ (PITBUL)
RING031
21
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
137
0
LEO ODAK (MORNAR)
RING032
101
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
70
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING059
21
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
101
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
Medalists
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. LUKA ČAČIĆ, KING
3. LEO ODAK, MORNAR
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
FC - Juniori -75
10
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
RING005
80
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
31
0
TONI KEŠINA (PITBUL)
71
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
100
MARKO DORIĆ (KING)
RING033
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
31
0
TONI KEŠINA (PITBUL)
RING034
71
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
100
0
MARKO DORIĆ (KING)
RING060
10
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
71
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
Medalists
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. TONI KEŠINA, PIT BULL, Split
3. MARKO DORIĆ, KING
FC - Juniori -81
58
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
RING006
41
1
JOSIP PALADA (TROGIR)
30
2
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
7
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING035
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
30
0
SLAVEN ŠARAVANJA (PITBUL)
RING036
7
1
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
97
2
MATE SKELIN (UNIRENT)
RING061
58
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
97
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
Medalists
1. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MATE SKELIN, UNI RENT
3. SLAVEN ŠARAVANJA, PIT BULL, Split
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
FC - Juniori -91
108
IVAN ĐUKA (PAUCI)
RING011
92
0
DOMINIK MARETIĆ (MORNAR)
33
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
RING046
108
3
IVAN ĐUKA (PAUCI)
33
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ĐUKA, PAUCI
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. DOMINIK MARETIĆ, MORNAR
3. ----
FC - Juniori +91
RING012
59
0
TOMISLAV ERCEG (AMENO)
90
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
136
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
RING047
90
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
136
3
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
Medalists
1. KARLO UŠLJEBRKA, MORNAR
2. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. TOMISLAV ERCEG, AMENO
3. ----
FC - Juniorke -48
RING041
63
0
MARINA LONČAR (FIGHTER)
37
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. MARINA LONČAR, IMOTSKI
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -60
RING013
45
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
122
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
RING014
145
0
LUCIJA JOVIĆ (PITBUL)
18
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
RING048
45
0
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
18
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
3. LUCIJA JOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
FC - Juniorke -65
RING042
115
0
VEDRANA VIDOVIC (MORNAR)
64
3
KRISTINA BORAS (FIGHTER)
Medalists
1. KRISTINA BORAS, IMOTSKI
2. VEDRANA VIDOVIC, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniori -60
RING015
125
1
VILSON DEMAJ (IVNCG)
83
2
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
RING016
88
3
ANTO NAKIC (MORNAR)
84
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
RING049
83
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
88
0
ANTO NAKIC (MORNAR)
Medalists
1. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
2. ANTO NAKIC, MORNAR
3. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
FC - Seniori -63,5
8
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
RING017
35
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
85
3
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
RING050
8
2
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
85
1
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. ROKO PINTARIĆ, LEON GYM
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. ----
FC - Seniori -67
RING018
20
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
6
3
DINO TAĆI (AMENO)
RING019
53
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
5
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
RING051
6
0
DINO TAĆI (AMENO)
5
3
MARIO KATIĆ (AMENO)
Medalists
1. MARIO KATIĆ, AMENO
2. DINO TAĆI, AMENO
3. ----
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
FC - Seniori -71
RING020
138
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
46
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
RING021
47
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
34
0
MARIJO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING052
138
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
47
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
2. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. DAMIR BAGAVAC, PIT BULL, Split
3. MARIJO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -75
140
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
RING022
141
3
FILIP TADIĆ (MORNAR)
42
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
RING053
140
3
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
141
0
FILIP TADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. VLATKO ŽAJA, MORNAR
2. FILIP TADIĆ, MORNAR
3. IVAN VUKMAN, TROGIR
3. ----
FC - Seniori -81
RING007
126
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
52
0
DINO ALFIREVIĆ (AMENO)
RING008
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
99
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING009
43
0
JOŠKO SMOLJIĆ (TROGIR)
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
RING010
118
2
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
142
1
STANKO JERMELIC (MORNAR)
RING037
126
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
78
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING038
40
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
118
0
LEO ERCEGOVIĆ (TERMIN)
RING062
78
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
40
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
3. LEO ERCEGOVIĆ, TERMINATOR
FC - Seniori -86
RING023
119
0
MARIN ROSO (SV. DUH)
76
0
JACOB KOSIĆ (PITBUL)
RING024
60
0
DAMIR JUNAKOVIĆ (PITBUL)
56
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
RING054
119
3
MARIN ROSO (SV. DUH)
56
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. MARIN ROSO, SVETI DUH
2. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. DAMIR JUNAKOVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori -91
RING025
22
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
19
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
RING026
68
0
NENAD KOVAČEVIĆ (PITBUL)
139
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
RING055
22
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
139
0
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
3. NENAD KOVAČEVIĆ, PIT BULL, Split
FC - Seniori +91
RING043
112
3
LUKA DOMAZET (PAUCI)
143
0
JURE ĐONLIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA DOMAZET, PAUCI
2. JURE ĐONLIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -52
RING044
69
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
117
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ----
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -56
RING027
86
2
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
48
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
102
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
RING056
86
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
102
0
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
3. ----
FC - Seniorke -65
RING045
123
3
FILIPA MERČEP (LOTUS)
116
0
SANJA KUŠETA (MORNAR)
Medalists
1. FILIPA MERČEP, LOTUS
2. SANJA KUŠETA, MORNAR
3. ----
3. ----
FC - Seniorke +70
RING028
77
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
91
0
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
87
ANA BAJIĆ (MORNAR)
RING057
77
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
87
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
3. ----