kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
FC - Seniori -67
PF - Mlađi kadeti -28
1001
77
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1002
196
11
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1005
38
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -32
1004
12
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
167
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
1006
177
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
83
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1007
36
8
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
195
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1008
184
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
80
16
ALEK KUŠAR (PLANET)
1009
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
83
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1010
36
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
80
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1012
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
80
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
1011
103
2
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
78
9
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
220
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
BORNA STAKOR (KBK MOS)
197
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1013
78
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1014
220
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1015
197
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1016
3
9
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1017
37
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
43
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1018
169
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1020
37
14
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -47
1026
42
0
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
154
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1028
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
109
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
194
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1029
154
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
0
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1030
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
194
0
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1032
154
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
223
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONEL BATEL, MINOTAUR
3. PAOLO DRNDIĆ, MINOTAUR
PF - Mlađi kadeti +47
1031
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
227
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
97
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1033
233
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
97
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
1034
192
7
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
3
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1037
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. JAN MATEJ ERNIŠA, MINOTAUR
FC - Seniori -67
RING019
210
0
MATEJ MARJANAC (TGRBROD)
48
3
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
168
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
RING049
48
1
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
168
2
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
2. KARLO KAPETANOVIĆ, BUSHIDO
3. MATEJ MARJANAC, TIGAR BROD
3. ----