kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -28
1001
77
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1002
196
11
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1005
38
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -32
1004
12
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
167
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
1006
177
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
83
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1007
36
8
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
195
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1008
184
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
80
16
ALEK KUŠAR (PLANET)
1009
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
83
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1010
36
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
80
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1012
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
80
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
1011
103
2
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
78
9
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
220
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
BORNA STAKOR (KBK MOS)
197
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1013
78
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1014
220
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1015
197
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1016
3
9
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1017
37
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
43
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1018
169
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1020
37
14
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
1019
216
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
158
11
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1021
193
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1022
155
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
52
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1023
33
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
21
7
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
1024
158
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1025
52
7
MORIS TRBULIN (LAV)
33
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1027
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
52
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti +47
1031
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
227
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
97
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1033
233
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
97
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
1034
192
7
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
3
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1037
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. JAN MATEJ ERNIŠA, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -28
1035
145
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
182
6
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1036
7
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
6
0
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1038
182
9
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
7
12
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
3. MARITA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF - Seniori -69
1064
189
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
46
7
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1065
53
3
BORIS NEVRLY (LAV)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1067
189
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
PF - Seniori -74
1066
230
6
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
187
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
58
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1068
230
2
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
58
12
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -84
1071
219
14
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
180
7
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Medalists
1. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1074
175
0
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
152
0
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
1076
152
7
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
17
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. KARLO VALENTIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID SAMARĐIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----