kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Seniori -84
PF - Seniorke -70
FC - Juniori -67
PF - Mlađi kadeti -37
1011
103
2
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
78
9
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
220
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
BORNA STAKOR (KBK MOS)
197
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1013
78
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1014
220
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1015
197
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1016
3
9
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1017
37
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
43
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1018
169
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1020
37
14
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -37
1043
79
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
215
1
LEONARDA DEAK (BTI)
74
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
221
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
9
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
SARA KRZNAR (NINJA)
1045
79
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1046
10
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1047
221
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
8
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1048
9
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1049
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
96
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1050
44
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1052
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
44
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. SARA KRZNAR, NINJA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -42
1051
72
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
228
0
EVA SAKOMAN (JASTREB)
95
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
93
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1053
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
95
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1054
93
5
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
7
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1056
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
28
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
PF - Seniori -84
1071
219
14
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
180
7
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -70
1084
222
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
225
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
3. ----
FC - Juniori -67
RING015
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
178
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
201
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
RING045
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
201
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ----