kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Seniori -94
PF - Seniorke -55
PF - Mlađe kadetkinje -32
1039
1
1
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
92
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
163
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1040
94
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
156
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
68
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1041
92
1
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
163
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1042
156
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
68
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1044
163
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
156
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -42
1051
72
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
228
0
EVA SAKOMAN (JASTREB)
95
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
93
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1053
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
95
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1054
93
5
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
7
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1056
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
28
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
PF - Mlađe kadetkinje -47
1055
86
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
165
6
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
75
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1057
165
11
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
75
10
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1058
157
2
LEA LONČAR (DRAGA)
71
12
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
45
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
153
EMINA HOTI (BURA)
4
NIKA VLAH (SUŠAK)
1060
71
11
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
45
1
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1059
153
1
EMINA HOTI (BURA)
4
11
NIKA VLAH (SUŠAK)
1062
71
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
4
0
NIKA VLAH (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. NIKA VLAH, SUŠAK
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. EMINA HOTI, BURA
PF - Seniori -94
1073
85
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
69
10
JURE DRLJE (MAWASHI)
40
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
1075
69
12
JURE DRLJE (MAWASHI)
40
2
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Seniorke -55
1078
76
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
63
12
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
70
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1080
63
8
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
70
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----