kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
FC - Juniori -75
PF - Mlađi kadeti -32
1004
12
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
167
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
1006
177
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
83
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1007
36
8
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
195
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1008
184
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
80
16
ALEK KUŠAR (PLANET)
1009
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
83
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1010
36
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
80
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1012
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
80
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -47
1026
42
0
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
154
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1028
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
109
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
194
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1029
154
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
0
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1030
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
194
0
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1032
154
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
223
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONEL BATEL, MINOTAUR
3. PAOLO DRNDIĆ, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -28
1035
145
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
182
6
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1036
7
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
6
0
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
1038
182
9
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
7
12
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
3. MARITA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF - Mlađe kadetkinje -37
1043
79
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
215
1
LEONARDA DEAK (BTI)
74
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
221
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
9
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
SARA KRZNAR (NINJA)
1045
79
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1046
10
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1047
221
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
8
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1048
9
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1049
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
96
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1050
44
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1052
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
44
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. SARA KRZNAR, NINJA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -47
1055
86
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
165
6
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
75
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1057
165
11
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
75
10
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Seniori -63
1061
234
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
35
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
57
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
1063
35
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
57
13
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Seniori -69
1064
189
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
46
7
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1065
53
3
BORIS NEVRLY (LAV)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1067
189
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
PF - Seniori -74
1066
230
6
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
187
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
58
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1068
230
2
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
58
12
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori +94
1074
175
0
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
152
0
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
1076
152
7
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
17
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. KARLO VALENTIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID SAMARĐIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniorke -55
1078
76
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
63
12
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
70
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1080
63
8
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
70
12
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Seniorke -60
1081
84
4
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
62
14
LARA DESPOT (TIGAR)
50
ANA ALABER (LAV)
1083
62
18
LARA DESPOT (TIGAR)
50
21
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ----
PF - Seniorke -65
1082
61
10
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
108
15
ANĐELA STANIĆ (AMENO)
Medalists
1. ANĐELA STANIĆ, AMENO
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
FC - Juniori -75
209
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
RING003
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
22
0
RAOUL FILIPAS (TIGAR)
RING004
147
2
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
202
1
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
RING005
113
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING026
209
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
RING027
147
0
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING054
26
1
ANTE BULOG (SV.JURE)
31
2
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATEO MIKOLIĆ, IMPACT
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD