kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -60
FC - Juniori -67
FC - Juniori -75
FC - Juniorke -56
FC - Seniori -57
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Juniori -60
RING013
49
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
176
3
ERIK BUZA (ARMUS)
RING014
203
0
BRUNO BUČANOVIĆ (HUS-OS)
101
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
RING044
176
3
ERIK BUZA (ARMUS)
101
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Medalists
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. BRUNO BUČANOVIĆ, HUS
FC - Juniori -67
RING015
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
178
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
201
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
RING045
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
201
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
FC - Juniori -75
209
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
RING003
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
22
0
RAOUL FILIPAS (TIGAR)
RING004
147
2
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
202
1
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
RING005
113
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING026
209
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
RING027
147
0
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING054
26
1
ANTE BULOG (SV.JURE)
31
2
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATEO MIKOLIĆ, IMPACT
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
FC - Juniorke -56
RING016
198
0
DORA BRZOVIĆ (HUS-OS)
231
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
200
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
RING046
231
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
200
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. DORA BRZOVIĆ, HUS
3. ----
FC - Seniori -57
RING017
204
0
TOMISLAV RADOŠEVIĆ (HUS-OS)
190
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
39
VILSON DEMAJ (IVNCG)
RING047
190
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
39
3
VILSON DEMAJ (IVNCG)
Medalists
1. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. TOMISLAV RADOŠEVIĆ, HUS
3. ----
FC - Seniori -86
RING021
205
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
34
3
NIKOLA TOMIĆ (IVNCG)
19
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
RING051
34
0
NIKOLA TOMIĆ (IVNCG)
19
3
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. NIKOLA TOMIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ZVONIMIR ČOTRA, HUS
3. ----
FC - Seniori -91
RING008
99
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
185
EUGEN LALJAK (ARMUS)
116
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
206
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING032
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
185
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
RING033
116
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
206
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING057
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
116
0
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
FC - Seniori +91
RING022
122
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
20
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
RING023
148
0
STJEPAN PASKA (IMPACT)
208
3
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
RING052
122
3
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
208
0
MARIO DUJMOVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. MARIO DUJMOVIĆ, HUS
3. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
3. ----