kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -70
PF - Mlađi kadeti +47
1031
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
227
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
97
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1033
233
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
97
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
1034
192
7
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
3
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1037
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. JAN MATEJ ERNIŠA, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -42
1051
72
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
228
0
EVA SAKOMAN (JASTREB)
95
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
93
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1053
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
95
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1054
93
5
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
28
7
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1056
72
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
28
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. MARIJA ERSTIC, PRETORIAN
3. ADRIANA BRAJKOVIĆ, KING
PF - Seniori -74
1066
230
6
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
187
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
58
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1068
230
2
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
58
12
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB
3. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniori -79
1069
166
0
PETAR KANTOLIĆ (KRAPINA)
224
10
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1070
41
16
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
229
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
1072
224
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
41
0
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. DINO BENEDETTI, SUŠAK
3. PETAR KANTOLIĆ, KRAPINA
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
PF - Seniorke -50
1077
226
0
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
81
0
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
65
PETRA LONČAR (ZG)
1079
226
1
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
65
12
PETRA LONČAR (ZG)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, JASTREB
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Seniorke -70
1084
222
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
225
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
3. ----