kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Seniori -69
PF - Seniori -94
PF - Seniorke -60
PF - Mlađi kadeti -28
1001
77
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1002
196
11
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1005
38
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -42
1019
216
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
158
11
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1021
193
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1022
155
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
52
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1023
33
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
21
7
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
1024
158
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1025
52
7
MORIS TRBULIN (LAV)
33
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1027
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
52
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Seniori -69
1064
189
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
46
7
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1065
53
3
BORIS NEVRLY (LAV)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1067
189
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
PF - Seniori -94
1073
85
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
69
10
JURE DRLJE (MAWASHI)
40
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
1075
69
12
JURE DRLJE (MAWASHI)
40
2
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Seniorke -60
1081
84
4
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
62
14
LARA DESPOT (TIGAR)
50
ANA ALABER (LAV)
1083
62
18
LARA DESPOT (TIGAR)
50
21
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ANA ALABER, LAV, Pula
2. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ----