kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađi kadeti -42
1019
216
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
158
11
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1021
193
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1022
155
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
52
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1023
33
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
21
7
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
1024
158
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1025
52
7
MORIS TRBULIN (LAV)
33
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1027
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
52
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje -32
1039
1
1
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
92
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
163
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1040
94
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
156
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
68
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1041
92
1
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
163
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1042
156
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
68
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1044
163
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
156
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -37
1043
79
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
215
1
LEONARDA DEAK (BTI)
74
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
221
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
9
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
SARA KRZNAR (NINJA)
1045
79
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1046
10
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1047
221
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
8
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1048
9
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1049
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
96
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1050
44
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1052
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
44
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. SARA KRZNAR, NINJA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj