kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađi kadeti -42
1019
216
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
158
11
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1021
193
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1022
155
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
52
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1023
33
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
21
7
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
1024
158
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1025
52
7
MORIS TRBULIN (LAV)
33
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1027
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
52
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje -37
1043
79
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
215
1
LEONARDA DEAK (BTI)
74
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
221
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
9
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
SARA KRZNAR (NINJA)
1045
79
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1046
10
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1047
221
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
8
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1048
9
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1049
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
96
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1050
44
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1052
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
44
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. SARA KRZNAR, NINJA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj