kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -57
FC - Juniori -75
FC - Juniorke -48
FC - Juniorke -70
FC - Seniori -67
FC - Juniori -57
RING002
207
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
129
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
25
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
181
PATRIK BUZA (ARMUS)
137
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
RING024
129
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
25
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
RING025
181
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
137
0
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
RING053
25
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
181
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
Medalists
1. PATRIK BUZA, ARMUS
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. JOSIP LUČIĆ, PIT BULL, Split
3. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -75
209
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
RING003
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
22
0
RAOUL FILIPAS (TIGAR)
RING004
147
2
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
202
1
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
RING005
113
0
JOZO STUPALO (MORNAR)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING026
209
0
STJEPAN ŠARAC (TGRBROD)
26
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
RING027
147
0
MATEO MIKOLIĆ (IMPACT)
31
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
RING054
26
1
ANTE BULOG (SV.JURE)
31
2
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. MATEO MIKOLIĆ, IMPACT
3. STJEPAN ŠARAC, TIGAR BROD
FC - Juniorke -48
RING038
212
0
KATARINA RUBIL (TGRBROD)
232
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. KATARINA RUBIL, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -70
RING041
174
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
211
0
ŠIMA NIKOLIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. ŠIMA NIKOLIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
RING019
210
0
MATEJ MARJANAC (TGRBROD)
48
3
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
168
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
RING049
48
1
KARLO KAPETANOVIĆ (BUSHIDO)
168
2
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
Medalists
1. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
2. KARLO KAPETANOVIĆ, BUSHIDO
3. MATEJ MARJANAC, TIGAR BROD
3. ----