kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Seniori -69
PF - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -37
1011
103
2
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
78
9
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
220
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
BORNA STAKOR (KBK MOS)
197
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1013
78
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1014
220
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1015
197
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1016
3
9
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1017
37
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
43
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1018
169
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1020
37
14
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -47
1026
42
0
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
154
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1028
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
109
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
194
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1029
154
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
0
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1030
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
194
0
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1032
154
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
223
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONEL BATEL, MINOTAUR
3. PAOLO DRNDIĆ, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -37
1043
79
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
215
1
LEONARDA DEAK (BTI)
74
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
10
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
221
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
9
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
SARA KRZNAR (NINJA)
1045
79
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1046
10
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1047
221
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
44
8
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
1048
9
0
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1049
74
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
96
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1050
44
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
159
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1052
96
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
44
6
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. SARA KRZNAR, NINJA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje +47
1058
157
2
LEA LONČAR (DRAGA)
71
12
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
45
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
153
EMINA HOTI (BURA)
4
NIKA VLAH (SUŠAK)
1060
71
11
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
45
1
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1059
153
1
EMINA HOTI (BURA)
4
11
NIKA VLAH (SUŠAK)
1062
71
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
4
0
NIKA VLAH (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. NIKA VLAH, SUŠAK
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. EMINA HOTI, BURA
PF - Seniori -69
1064
189
13
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
46
7
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1065
53
3
BORIS NEVRLY (LAV)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1067
189
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
55
13
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
PF - Seniori +94
1074
175
0
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
152
0
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
1076
152
7
KARLO VALENTIĆ (TIGAR)
47
17
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. KARLO VALENTIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID SAMARĐIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----