kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DRAGA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VISOČICA
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -67
FC - Juniori -81
FC - Juniori -91
FC - Juniorke -70
FC - Seniori -57
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -91
FC - Juniori -57
RING002
207
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
129
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
25
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
181
PATRIK BUZA (ARMUS)
137
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
RING024
129
0
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
25
3
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
RING025
181
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
137
0
JOSIP LUČIĆ (PITBUL)
RING053
25
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
181
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
Osvajači medalja
1. PATRIK BUZA, ARMUS
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. JOSIP LUČIĆ, PIT BULL, Split
3. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
FC - Juniori -60
RING013
49
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
176
3
ERIK BUZA (ARMUS)
RING014
203
0
BRUNO BUČANOVIĆ (HUS-OS)
101
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
RING044
176
3
ERIK BUZA (ARMUS)
101
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. BRUNO BUČANOVIĆ, HUS
FC - Juniori -67
RING015
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
178
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
201
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
RING045
217
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
201
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. FILIP MATIĆ, HUS
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
FC - Juniori -81
RING006
132
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
111
0
ANTE BRALIĆ (MORNAR)
171
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
91
VITO GLAVIČIĆ (KING)
144
NIKOLA BRALIĆ (MORNAR)
RING028
132
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
171
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
RING029
91
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
144
3
NIKOLA BRALIĆ (MORNAR)
RING055
132
1
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
144
2
NIKOLA BRALIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BRALIĆ, MORNAR
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ANDREJ JURINEC, ARMUS
FC - Juniori -91
RING037
136
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
179
0
TIN KIŠ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
2. TIN KIŠ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Juniorke -70
RING041
174
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
211
0
ŠIMA NIKOLIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. ŠIMA NIKOLIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Seniori -57
RING017
204
0
TOMISLAV RADOŠEVIĆ (HUS-OS)
190
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
39
VILSON DEMAJ (IVNCG)
RING047
190
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
39
3
VILSON DEMAJ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. TOMISLAV RADOŠEVIĆ, HUS
3. ----
FC - Seniori -75
RING001
27
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
188
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
118
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
128
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
162
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
120
STIPE LABROVIĆ (MORNAR)
89
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
32
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
18
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
RING009
27
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
118
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
RING010
128
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
162
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
RING011
120
0
STIPE LABROVIĆ (MORNAR)
89
3
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
RING012
32
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
18
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
RING034
27
0
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
162
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
RING035
89
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
18
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
RING058
162
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
18
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
3. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
FC - Seniori -81
RING007
90
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
100
0
MARKO BANIC (PKREŠ4)
183
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
135
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
186
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING030
90
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
183
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
RING031
135
2
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
186
1
HRVOJE MESEK (ARMUS)
RING056
183
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
135
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. HRVOJE MESEK, ARMUS
3. FILIP GRGURIĆ, KING
FC - Seniori -91
RING008
99
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
185
EUGEN LALJAK (ARMUS)
116
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
206
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING032
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
185
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
RING033
116
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
206
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
RING057
114
3
MARKO MILUN (MORNAR)
116
0
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. MATE LABROVIĆ, MORNAR
3. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS