kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske FC-J/S, PF-Km/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1001
77
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1003
191
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
38
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1002
196
11
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
51
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1005
38
6
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
196
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TVRTKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -32
1004
12
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
167
0
ALEX MRGAN (MINOTAU)
1006
177
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
83
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1007
36
8
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
195
7
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1008
184
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
80
16
ALEK KUŠAR (PLANET)
1009
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
83
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1010
36
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
80
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1012
12
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
80
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -37
1011
103
2
BORNA BIZJAN (SUŠAK)
78
9
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
220
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
BORNA STAKOR (KBK MOS)
197
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1013
78
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
37
5
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
1014
220
0
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
43
4
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1015
197
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
169
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1016
3
9
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
172
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1017
37
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
43
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1018
169
4
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1020
37
14
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3
8
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
1019
216
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
158
11
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1021
193
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1022
155
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
52
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1023
33
8
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
21
7
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
1024
158
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1025
52
7
MORIS TRBULIN (LAV)
33
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
1027
98
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
52
0
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađi kadeti -47
1026
42
0
ANTONIO MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
154
5
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1028
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
109
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
194
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1029
154
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
199
0
PAOLO DRNDIĆ (MINOTAU)
1030
223
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
194
0
LEONEL BATEL (MINOTAU)
1032
154
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
223
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEONEL BATEL, MINOTAUR
3. PAOLO DRNDIĆ, MINOTAUR
PF - Mlađi kadeti +47
1031
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
227
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
97
ENIO DUKIC (PRETORI)
192
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1033
233
8
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
97
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
1034
192
7
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
173
3
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
1037
233
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
192
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. NOEL KUDIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. JAN MATEJ ERNIŠA, MINOTAUR