kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniori -74
LC - Juniori -84
LC - Seniori -63
LC - Seniori -79
LC - Seniori +94
LC - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -47
2001
141
3
INES DELALIC (POKOJ)
68
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
2002
67
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
122
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2005
141
0
INES DELALIC (POKOJ)
122
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. INES DELALIC, KBS Pokoj
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Stariji kadeti -57
2003
89
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
162
3
HAMZA ZEJNIĆ (KICK)
2004
160
0
EMIN PIRO (KICK)
172
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
2007
162
3
HAMZA ZEJNIĆ (KICK)
172
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. HAMZA ZEJNIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. EMIN PIRO, KBV "Gazija" Sarajevo
LC - Stariji kadeti -69
2006
72
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
116
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
MIRZA ČELEBIĆ (KICK)
2008
116
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
0
MIRZA ČELEBIĆ (KICK)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MIRZA ČELEBIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
2009
117
3
JOSIPA PERDIJA (MOSTAR)
70
0
ADELA HASUKIĆ (BORAC)
103
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
2011
117
3
JOSIPA PERDIJA (MOSTAR)
103
0
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
Medalists
1. JOSIPA PERDIJA, KBK "KOBRA" MOSTAR
2. ANELA OMEROVIC, Radnicki
3. ADELA HASUKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniori -74
2010
44
0
MÁTÉ FROMBERGER (BER.)
78
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MÁTÉ FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
2012
127
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
76
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
LC - Seniori -63
2013
186
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
43
0
SOMA SPIEGEL (BER.)
17
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
2015
186
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
17
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. BORISLAV PETROVIĆ, TOMISLAV GYM
3. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
LC - Seniori -79
2014
176
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
57
0
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
2016
81
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
45
0
SÁGI ZOLTAN (BER.)
Medalists
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniorke +70
2017
115
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
192
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
193
VALENTINA JURIĆ (BROD)
2019
115
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
193
0
VALENTINA JURIĆ (BROD)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. VALENTINA JURIĆ, BROD
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ----
KL - Stariji kadeti -37
2018
167
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
211
0
MURAT HAJDAREVIĆ (PROS)
Medalists
1. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. MURAT HAJDAREVIĆ, PROSVIJETITELJI
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
2020
69
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
205
ESMIN FORIC (SG)
168
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
158
HAJRO SILAJDZIC (SG)
2022
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
205
0
ESMIN FORIC (SG)
2021
168
3
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
158
0
HAJRO SILAJDZIC (SG)
2024
169
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
168
0
UROŠ ZEČEVIĆ (VELEZ)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. UROŠ ZEČEVIĆ, Velež Nevesinje
3. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
3. HAJRO SILAJDZIC, KBS Storm Gym
KL - Stariji kadeti -57
2023
35
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
121
3
SANDIN KAŠIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. SANDIN KAŠIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2025
73
3
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
212
0
SAUDIN JASAREVIĆ (PROS)
2026
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
113
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
2027
30
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
208
0
NEDŽAD SULJIĆ (PROS)
2028
210
0
ERMIN BACEVA (PROS)
50
3
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
2029
73
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
2030
30
2
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
50
1
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
2032
83
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
30
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
Medalists
1. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. NIKOLA MILOŠEVIĆ, Ful kontakt Beograd
KL - Stariji kadeti +69
2031
105
1
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
209
2
AMAR DAUTOVIĆ (PROS)
2031A
47
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
218
0
NEDŽAD SULJIĆ (PROS)
2033
209
0
AMAR DAUTOVIĆ (PROS)
47
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. AMAR DAUTOVIĆ, PROSVIJETITELJI
3. NEDŽAD SULJIĆ, PROSVIJETITELJI
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
KL - Starije kadetkinje -55
2034
164
1
MARIJA POPOVIĆ (MODRIČA)
85
2
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
86
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
2036
85
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
86
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARIJA POPOVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
2035
163
0
AMRA PIRO (KICK)
71
3
ADELA HASUKIĆ (BORAC)
Medalists
1. ADELA HASUKIĆ, KBS Borac Jelah
2. AMRA PIRO, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
2037
75
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
134
3
VUK MIČIĆ (KBV)
2038
191
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
93
0
BRANIMIR ZIRDUM (ARMUS)
2040
134
1
VUK MIČIĆ (KBV)
191
2
JASMIN DAJIC (2002BIH)
Medalists
1. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
2. VUK MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. BRANIMIR ZIRDUM, ARMUS
3. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
KL - Juniori -69
2039
100
0
BORIS ŠARIĆ (KBKP)
170
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
33
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
2041
101
0
DINO AHMIĆ (KBKP)
188
3
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
2042
170
2
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
33
1
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
2043
188
1
DEJAN JANJILOVIĆ (DOBOJ)
3
2
AMIR AJDINI (2002BIH)
2045
170
2
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
3
1
AMIR AJDINI (2002BIH)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
3. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. DEJAN JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
KL - Juniori -74
2044
128
0
AMAR KAPO (ILID-SA)
79
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. AMAR KAPO, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Juniori -79
2046
99
1
SRĐAN ČEČAVAC (KBKP)
77
2
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. SRĐAN ČEČAVAC, Kick-box klub Prijedor
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
2047
98
1
BOJANA RAILIĆ (KBKP)
177
2
KATARINA UŽAREVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. KATARINA UŽAREVIĆ, TIGAR BROD
2. BOJANA RAILIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -70
2047A
215
2
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
49
1
NEVENA STEFANOVIĆ (FKKBG)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. NEVENA STEFANOVIĆ, Ful kontakt Beograd
3. ----
3. ----
KL - Seniori -63
2048
92
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
110
3
TARIK HODZIC (RADNICK)
2049
104
0
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
88
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2052
110
0
TARIK HODZIC (RADNICK)
88
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. TARIK HODZIC, Radnicki
3. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
3. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
KL - Seniori -69
2050
173
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
106
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2051
111
3
EDO SOFTIC (RADNICK)
87
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
2054
173
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
111
0
EDO SOFTIC (RADNICK)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. EDO SOFTIC, Radnicki
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
3. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Seniori -74
2053
48
0
MILAN TRIFKOVIĆ (FKKBG)
174
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
175
JURAJ TOTH (TGRBROD)
2055
174
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
175
0
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
3. MILAN TRIFKOVIĆ, Ful kontakt Beograd
3. ----
KL - Seniori -79
2056
55
1
RADOMIR MISIC (KBKGARD)
213
2
ARMIN AVDIĆ (PROS)
2056A
154
0
ELVIR KADRIC (SG)
217
3
IMRAN DELIC (2002BIH)
2058
213
0
ARMIN AVDIĆ (PROS)
217
3
IMRAN DELIC (2002BIH)
Medalists
1. IMRAN DELIC, 2002 - Odzak
2. ARMIN AVDIĆ, PROSVIJETITELJI
3. ELVIR KADRIC, KBS Storm Gym
3. RADOMIR MISIC, KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
KL - Seniori -84
2057
52
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
54
0
DEJAN VRHOVAC (KBKGARD)
63
ŽELJKO JOVIČIĆ (TOM GYM)
2059
52
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
63
0
ŽELJKO JOVIČIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ŽELJKO JOVIČIĆ, TOMISLAV GYM
3. DEJAN VRHOVAC, KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
3. ----
KL - Seniori -89
2060
156
1
ELDIN RIZVANOVIC (SG)
183
2
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
53
NOVICA VRHOVAC (KBKGARD)
2062
183
2
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
53
1
NOVICA VRHOVAC (KBKGARD)
Medalists
1. MIRZA MURSELJI, Radnicki
2. NOVICA VRHOVAC, KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
3. ELDIN RIZVANOVIC, KBS Storm Gym
3. ----
KL - Seniori +94
2061
155
0
HARIZ GIGOVIC (SG)
51
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. HARIZ GIGOVIC, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
2063
189
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
114
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
190
VALENTINA JURIĆ (BROD)
2064
189
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
190
0
VALENTINA JURIĆ (BROD)
Medalists
1. ANITA ŠANTOR, BROD
2. ----
3. ----
3. ----