kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -63
2019
46
1
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
59
2
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
129
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2021
48
0
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
107
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
55
NERMIN BUTKOVIC (RADNICK)
2022
59
1
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
129
2
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2023
107
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
55
0
NERMIN BUTKOVIC (RADNICK)
2025
129
2
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
107
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. SELMIR SMAJIC, Radnicki
3. NERMIN BUTKOVIC, Radnicki
KL - Juniori -69
2024
53
0
HARIS ĐUZIC (RADNICK)
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2026
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
105
0
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
121
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2027
122
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
125
0
NEBOJŠA MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2028
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
121
0
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
2030
122
0
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
32
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. DRAGAN MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
3. NEBOJŠA MARKULJEVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
KL - Juniori -74
2029
212
3
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
119
0
JOZO BUŠIĆ (POSUJŠE)
140
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
220
AHMED IMAMOVIĆ (KICK)
180
SRĐAN ČEČAVAC (KBKP)
2031
212
6
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
140
2
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
2032
220
0
AHMED IMAMOVIĆ (KICK)
180
0
SRĐAN ČEČAVAC (KBKP)
2034
212
0
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
220
3
AHMED IMAMOVIĆ (KICK)
Medalists
1. AHMED IMAMOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. EMIR IBRAHIMOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. ----
3. MURIZ HADZIKADUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Juniori -79
2033
52
3
ELDAR SALETOVIC (RADNICK)
176
0
NIKOLA JUKIĆ (KBKP)
181
VUK BAJIĆ (KBKP)
2035
52
1
ELDAR SALETOVIC (RADNICK)
181
2
VUK BAJIĆ (KBKP)
Medalists
1. VUK BAJIĆ, Kick-box klub Prijedor
2. ELDAR SALETOVIC, Radnicki
3. NIKOLA JUKIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. ----
KL - Juniori -84
2036
97
2
AZIZ MUDROV (KUTINA)
95
1
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
57
AJDIN HUSARIC (RADNICK)
2038
97
3
AZIZ MUDROV (KUTINA)
57
0
AJDIN HUSARIC (RADNICK)
Medalists
1. AZIZ MUDROV, KUTINA
2. AJDIN HUSARIC, Radnicki
3. MIRZA MURSELJI, Radnicki
3. ----