kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Posavina Open Odžak 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -32
1028
148
0
JERKO ČUTURA (POSUJŠE)
206
3
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. JERKO ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
1029
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
120
0
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
37
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
1032
113
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
37
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
132A
5
1
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
247
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
1030
240
3
ANTEJ PENAVA (USORA)
4
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
1031
149
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1033
240
0
ANTEJ PENAVA (USORA)
90
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
2. ANTEJ PENAVA, KBS "TITANIUM" Usora
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -63
1034
106
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
118
0
JURE ČUTURA (POSUJŠE)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. JURE ČUTURA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
1035
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
42
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
205
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
1037
231
3
AMIR AJDINI (2002BIH)
205
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1036
162
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
87
0
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
33
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
1038
162
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
33
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. ARNEL BULIC, "ZINO"
3. FILIP MATKOVIĆ, OMEGA
3. ----