kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Popovača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV SEVNICA
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
SISAK
SVETI DUH
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Juniorke -60
PF - Dječaci -28
1004
127
7
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
64
5
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1005
160
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1007
127
0
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
PF - Djevojčice -32
2009
87
10
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
180
8
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
156
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
2011
87
6
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
156
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
1011
66
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
218
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2017
11
6
EMA PLEŠE (KBK MOS)
161
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2019
161
5
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2027
197
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
50
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
2029
2
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
137
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2030
26
0
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2031
63
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
114
1
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2032
197
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2033
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
63
5
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2035
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
63
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
LC - Stariji kadeti -52
3001
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
166
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
210
LEONARDO ČVEK (NINJA)
3003
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
210
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Medalists
1. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
3005
19
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
68
0
LINA RADMAN (IVNCG)
69
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
3007
19
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
69
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Juniorke -60
3008
62
3
MIRELA RADIĆ (GLINA)
167
0
LUCIJA KULEŠ (IVNCG)
Medalists
1. MIRELA RADIĆ, GLINA
2. LUCIJA KULEŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----