kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DUJO TALAJA
KBK Kula
KL-SKAD-M-P-69
2
2
6
0
6
2.
NIKO BILANDŽIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-M-P-63
2
2
6
0
6
3.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
KL-SKAD-M-P-52
1
1
3
0
3
4.
DUJE PALADA
HBD
KL-SKAD-M-P-69
1
0
0
0
-3
5.
IVAN ZELIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-P-63
1
0
0
0
-3
6.
IVAN MIJIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-P-52
1
0
0
0
-3
7.
LEON NIMČEVIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-P-69
1
0
0
0
-3
8.
MATEJ KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
KL-SKAD-M-P-63
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA VUKOVIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-Ž-P-50
1
1
3
0
3
2.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-P-46
1
1
3
0
3
3.
LUCIJA JURJEVIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-P-46
1
0
0
0
-3
4.
MARĆELINA PETRIČEVIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-P-50
1
0
0
0
-3
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DUJO TALAJA
KBK Kula
KL-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
2.
DANIEL KOCIJAN
TERMINATOR
KL-SKAD-M-52
1
1
3
0
3
3.
DINO BARIĆ
HBD
KL-SKAD-M+69
1
1
3
0
3
4.
NIKO BILANDŽIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-M-63
1
1
3
0
3
5.
MATEJ KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
KL-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
6.
TINO LUCIĆ
KNEZ
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
7.
DANIJEL JURAS
HBD
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
8.
DUJE PALADA
HBD
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
9.
IVAN ZELIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
10.
IVAN MIJIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
11.
LEON NIMČEVIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
LANA BOGDAN
LOTUS
KL-SKAD-Ž-55
1
1
3
0
3
3.
MARINA RADIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
4.
LETRICIJA BOŽINA
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
5.
MARĆELINA PETRIČEVIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
6.
MIA BRKLJAČA
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEJ KNEZ
KNEZ
KL-JUN-M-74
1
1
2
0
1
2.
LEO BRČINA
DALMACIJA
KL-JUN-M-74
2
1
4
0
2
3.
DINO ĐUMLIĆ
VELEBIT
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
VLATKA KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
KL-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FILIP ČULINA
POLAČA
KL-SEN-M-79
1
1
3
0
3
2.
LUKA VRGOČ
KNEZ
KL-SEN-M-79
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.