kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice početnice-25
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Seniori -84
PF - Dječaci početnici-28
1001
203
0
FRANKO STORIĆ (HBD)
211
10
JOSIP PERIĆ (HBD)
209
NARDO MARELIĆ (HBD)
1003
211
4
JOSIP PERIĆ (HBD)
209
0
NARDO MARELIĆ (HBD)
Medalists
1. JOSIP PERIĆ, HBD
2. NARDO MARELIĆ, HBD
3. FRANKO STORIĆ, HBD
3. ----
PF - Dječaci početnici+32
1002
247
5
MARIN DUČINA (TROGIR)
5
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1004
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
61
2
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
90
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1005
5
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
77
10
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1006
147
6
TIN CAPAN (TGRSL)
90
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1008
77
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
147
4
TIN CAPAN (TGRSL)
Medalists
1. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Djevojčice početnice-22
1007
207
2
NINA IVAS (HBD)
71
12
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-25
1009
208
8
NINA IVAS (HBD)
76
7
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. NINA IVAS, HBD
2. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-32
1010
75
2
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
195
4
NOLA PALADA (HBD)
Medalists
1. NOLA PALADA, HBD
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice+32
1011
18
0
KIARA IVANČEVIĆ (FRANK.)
201
6
TONINA ŠAIN (HBD)
196
NOLA PALADA (HBD)
1013
201
6
TONINA ŠAIN (HBD)
196
3
NOLA PALADA (HBD)
Medalists
1. TONINA ŠAIN, HBD
2. NOLA PALADA, HBD
3. KIARA IVANČEVIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Dječaci -28
1012
210
0
NARDO MARELIĆ (HBD)
87
10
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
212
JOSIP PERIĆ (HBD)
1014
87
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
212
2
JOSIP PERIĆ (HBD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. JOSIP PERIĆ, HBD
3. NARDO MARELIĆ, HBD
3. ----
PF - Dječaci +32
1015
78
0
TIN CAPAN (TGRSL)
22
6
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
1016
217
9
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
10
5
LEON ZAGORAC (POLAČA)
1018
22
5
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
217
3
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
Medalists
1. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
PF - Djevojčice -32
1017
146
1
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
140
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
1019
202
4
TONINA ŠAIN (HBD)
89
11
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. TONINA ŠAIN, HBD
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-37
1020
248
6
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
213
7
BEN PASCAL VUGRIN (HBD)
Medalists
1. BEN PASCAL VUGRIN, HBD
2. MARINO ODOBAŠIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1021
200
2
NIKO LEDENKO (HBD)
106
3
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
233
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1024
106
3
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
233
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. NIKO LEDENKO, HBD
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.+47
1022
232
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
3
6
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
1023
234
11
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
1
8
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1026
3
7
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
234
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. IVAN ZAGORAC, POLAČA
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
1025
101
6
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
21
1
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
103
LANA MARIĆ (LOTUS)
1027
101
11
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
103
8
LANA MARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
2. LANA MARIĆ, LOTUS
3. STELLA SEDLIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
1028
104
6
LANA MARIĆ (LOTUS)
216
0
NINA ŠTOKIĆ (FRANK.)
Medalists
1. LANA MARIĆ, LOTUS
2. NINA ŠTOKIĆ, FRANKOPAN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1029
129
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
70
5
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1030
214
2
BEN PASCAL VUGRIN (HBD)
66
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
1032
70
1
DAVID BOSANAC (TGRSL)
66
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. BEN PASCAL VUGRIN, HBD
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1031
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
219
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
218
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
130
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1034
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
112
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
67
MARO BOSANAC (TGRSL)
1035
174
6
MARINO STORIĆ (HBD)
218
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1036
154
6
MARIN RUŽIĆ (HBD)
67
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1038
174
7
MARINO STORIĆ (HBD)
154
4
MARIN RUŽIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti +47
1043
151
6
DINO IVAS (HBD)
2
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1045
86
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
73
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1046
181
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
47
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1047
151
8
DINO IVAS (HBD)
86
4
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1048
181
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
47
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1050
151
6
DINO IVAS (HBD)
181
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -32
1049
258
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
178
6
BEATA IVAS (HBD)
225
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
1051
178
7
BEATA IVAS (HBD)
225
6
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1052
179
7
BEATA IVAS (HBD)
238
6
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
1053
20
6
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
102
5
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1056
179
6
BEATA IVAS (HBD)
20
0
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Mlađe kadetkinje -42
1054
222
9
LORENA GRACIN (MARJAN)
14
10
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
1055
83
2
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
256
12
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
1058
14
5
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
256
8
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. TEA LUCIĆ, KNEZ
2. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
PF - Mlađe kadetkinje -47
1057
17
7
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
223
5
LORENA GRACIN (MARJAN)
144
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1059
17
6
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
144
5
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1060
145
10
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
155
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
176
MARINO STORIĆ (HBD)
1062
145
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
176
6
MARINO STORIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
1061
115
2
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1063
69
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
182
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MAURO OZRETIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1064
231
10
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
228
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
Medalists
1. RINO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1065
108
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1067
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1066
6
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1069
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti -69
1068
7
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
239
16
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
152
DINO IVAS (HBD)
1070
239
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
152
0
DINO IVAS (HBD)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. DINO IVAS, HBD
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1071
116
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
240
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
1072
122
11
LANA BOGDAN (LOTUS)
48
1
MARIJETA ČANDRLIĆ (FRANK.)
97
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
105
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
148
CHIARA IVAS (HBD)
1074
122
7
LANA BOGDAN (LOTUS)
97
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
1073
105
10
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
148
9
CHIARA IVAS (HBD)
1077
122
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
105
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. CHIARA IVAS, HBD
PF - Starije kadetkinje -60
1075
149
0
CHIARA IVAS (HBD)
118
6
DORIS SKORIN (LOTUS)
1076
226
4
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
94
12
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1078
118
10
DORIS SKORIN (LOTUS)
94
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. CHIARA IVAS, HBD
3. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
PF - Starije kadetkinje -65
1079
252
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
119
6
DORIS SKORIN (LOTUS)
Medalists
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
1080
57
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
143
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----