kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Seniori -84
PF - Djevojčice -32
1017
146
1
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
140
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -47
1057
17
7
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
223
5
LORENA GRACIN (MARJAN)
144
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1059
17
6
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
144
5
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1060
145
10
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
155
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
176
MARINO STORIĆ (HBD)
1062
145
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
176
6
MARINO STORIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1065
108
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1067
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1066
6
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1069
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Seniori -84
1080
57
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
143
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----